fra Bibliotek-Systemer As

Menyer

Kontaktopplysninger

Bibliotek-Systemer As

Levering/besøk:
Faret 8, 3271 Larvik

Postadresse:
Boks 2093
3255 LARVIK

Tlf: 33 11 68 00
Fax: 33 11 68 22

Bestillinger:


Statistikk nøkkeltall

Nøkkeltall utlån:
2014: 6,627,109
2013: 20,834,948

Statistikk Norgeslån

Mest utlånte bøker siste halvår:
Totalt Barn Voksne
Skolebibliotek

ipv6 ready

Skolebibliotek

Listen linker til skolenes websøk.

I noen kommuner er skolebibliotek avdeling(er) under folkebiblioteket, disse er ikke med i denne oversikten!

[VGS]

[Alstahaug] [Alta] [Andøy] [Arendal] [Asker] [Askøy] [Aurskog-Høland] [Ballangen] [Bamble] [Bergen] [Bodø] [Drammen] [Eidsberg] [Elverum] [Enebakk] [Etne] [Farsund] [Fet] [Fitjar] [Fjell] [Flekkefjord] [Fredrikstad] [Fusa] [Førde] [Gausdal] [Gjerdrum] [Halden] [Hamar] [Hammerfest] [Harstad] [Hemnes] [Hof] [Horten] [Hvaler] [Høyanger] [] [Jevnaker] [Kongsberg] [Kongsvinger] [Kvinnherad] [Larvik] [Levanger] [Lier] [Lyngdal] [Lørenskog] [Malvik] [Moss] [Narvik] [Nedre Eiker] [Nesna] [Nittedal] [Nord-Aurdal] [Nord-Fron] [Nord-Odal] [Notodden] [Nøtterøy] [Oppegård] [Rana] [Rauma] [Re] [Rendalen] [Rennesøy] [Ringebu] [Ringsaker] [Risør] [Rjukan] [Rælingen] [Røyken] [Råde] [Sandefjord] [Sauda] [Sel] [Skedsmo] [Skien] [Skånland] [Sogndal] [Steigen] [Steinkjer] [Stor-Elvdal] [Sund] [Svelvik] [Søgne] [Sør-Odal] [Sørum] [Trondheim] [Tysfjord] [Tysvær] [Tønsberg] [Ullensaker] [Utsira] [Vadsø] [Vefsn] [Verdal] [Vestre Toten] [Vestvågøy] [Vindafjord] [Voss] [Øksnes] [Østre Toten] [Øvre Eiker] [Øyer] [Øygarden] [Ålesund] [Åmot] [Åsnes]

Videregående skoler m.m.

Hordaland
Arna vidaregåande skule
Askøy vgs
Austevoll vgs
Austrheim vgs
Bergen handelsgymnasium
Bergen Katedralskole
Bergen Katedralskole - historisk samling
Bergen Katedralskole, voksenopplæring
Bergen maritime vgs
Bergen tekniske fagskole
Bjørgvin vgs
Bømlo vgs
Fana gymnas
Fitjar vgs
Fusa vgs
Fyllingsdalen vgs
Garnes vgs, Garnesstølen
Garnes vgs, Tunesvegen
Hjeltnes vidaregåande skule
Knarvik vgs, Juvikstølen
Knarvik vgs, Kvernhusmyrane
Knarvik vgs (felles)
Kvinnherad vgs
Laksevåg vgs
Langhaugen vgs
Lønborg vgs
Nordahl Grieg videregående skole
Norheimsund vgs
Odda vgs
Olsvikåsen vgs
Os gymnas
Os vgs
Osterøy vgs
Rogne vgs
Rubbestadnes vgs
Sandsli vgs
Slåtthaug vgs
Sotra vgs, Bildøy
Sotra vgs, Sund
Stend vgs
Stord vgs
Tanks vgs
Tertnes vgs
U.Pihl vgs
Voss gymnas
Voss husflidskule
Voss jordbruksskule
Voss vgs
Øystese gymnas
Årstad vgs
Åsane vgs
Åsane vgs, Fossane
Møre og Romsdal
Atlanten videregående skole
Borgund vidaregåande skule
Fagerlia videregående skole
Fræna vidaregåande skule
Gjermundnes vidaregåande skule
Haram vidaregåande skule
Kristiansund videregående skole
Molde videregående skole
Rauma videregående skule
Romsdal videregående skole
Spjelkavik videregående skole
Stranda vidaregåande skule
Sykkylven vidaregåande skule
Sunndal vidaregåande skule
Surnadal vidaregåande skule
Ulstein vidaregåande skule
Volda vidaregåande skule
Ålesund videregående skole
Nord-Trøndelag
Levanger videregående skole Mære landbruksskole
Nordland
Nordland kunst- og filmfagskole  
Oppland
Lena videregående skole Valle videregående skole
Oslo og Akershus
Rælingen videregående skole Wang
Sogn og Fjordane
Dale vidaregåande skule
Førde tekniske fagskule
Hafstad videregåande skule
Høyanger videregåande skule
Mo og Jølster vgs
Sogndal videregåande skule
Øyrane vidaregåande skule 
Vest-Agder
Eilert Sundt videregående skole  

Topp

Grunnskoler

Arendal
Arendal voksenopplæring
Asdal skole
Birkenlund skole
Eydehavn skole
Flosta skole
Hisøy skole
Løddesøl oppvekstsenter
Moltemyr skole
Myra skole
Nedenes skole
Nesheim skole
Roligheden skole
Rykene oppvekstsenter
Sandnes skole
Stinta skole
Strømmen skole
Stuenes skole
Alstahaug
Sandnes barneskole Ura skole
Alta
Alta ungdomsskole
Aronnes skole
Bossekop skole
Elvebakken skole
Gakori skole
Kaiskuru nærmiljøsenter
Komsa skole
Korsfjord oppvekstsenter
Kvalfjord skole
Kåfjord skole
Leirbotn oppvekstsenter
Rafsbotn skole
Saga skole
Sandfallet ungdomsskole
Talvik skole
Tverrelvdalen skole
Øvre-Alta skole
Topp
Andøy
Andenes skole
Asker
Arnestad skole
Billingstad skole
Blakstad skole
Bondi skole
Borgen ungdomsskole
Drengsrud skole
Hagaløkka skole
Heggedal skole
Hofstad skole
Hovedgården ungdomsskole
Hvalstad skole
Jansløkka skole
Landøya ungdomsskole
Mellom-Nes skole
Nesøya skole
Risenga ungdomsskole
Rønningen skole
Solberg skole
Solvang ungdomsskole
Torstad ungdomsskole
Vardåsen skole
Vollen ungdomsskole
Vettre skole
Topp
Askøy
Davanger skole
Erdal barneskole
Erdal ungdomsskole
Fauskanger skole
Haugland skole
Kleppe barneskole
Kleppestø barneskole
Ravnanger ungdomsskole
Strusshamn skole
Aurskog-Høland
Aursmoen skole. Barnetrinnet
Aursmoen skole. Ungdomstrinnet
Bjørkelangen skole. Barnetrinnet
Bjørkelangen skole. Ungdomstrinnet
Bråte skole. Barnetrinnet
Bråte skole. Ungdomstrinnet
Haneborg skole
Hofmoen skole
Løken skole
Setskog oppvekstsenter
Ballangen
Ballangen barne- og ungdomsskole  
Bamble
Grasmyr ungdomsskole
Herre skole
Langesund barneskole Langesund ungdomsskole
Rugtvedt skole
Rønholt skole
Stathelle barneskole
Bergen
Alrekstad skole
Alvøen skole
Apeltun skole
Aurdalslia skole
Bjørndalsskogen skole
Blokkhaugen skole
Breimyra skole
Byrådsavdeling for oppvekst
Bønes skole
Christi Krybbe skoler
Damsgård skole
Eidsvåg skole
Fjellsdalen skole
Flaktveit skole
Fridalen skole
Garnes skule
Garnes ungdomsskule
Gimle skole
Haugland skule
Haukedalen skole
Haukeland skole
Haukås skole
Hellen skole
Hjellestad skole
Holen skole
Hop skole
Hordvik skole
Håstein skole
Kaland skole
Kalvatræet skole
Kirkevoll skole
Kjøkkelvik skole
Kringlebotn skole
Krohnengen skole
Krokeide skole
Kronstad skole
Kyrkjekrinsen skole
Landås skole
Li skole
Liland skole
Loddefjord skole
Lone skule
Lynghaug skole
Lyshovden skole
Løvås skole
Marikollen skole
Mathopen skole
Midtun skole
Minde skole
Mjølkeråen skole
Møhlenpris skole
Nattland skole
Nordnes skole
Nordvik skole
Ny Krohnborg skole
Nygård skole
Nygårdslien skole
Olsvik skole
Ortun skole
Paradis skole
Riple skole
Rolland skole
Rothaugen skole
Rå skole
Rådalslien skole
Salhus skole
Sandgotna skole
Seljedalen skole
Skeie skole
Skjold skole
Skranevatnet skole
Slettebakken skole
Slåtthaug skole
Smørås skole
Storetveit skole
Sædalen skole
Sælen skole
Søreide skole
Søråshøgda skole
Tertnes skole
Trengereid skule
Tveiterås skole
Ulsetskogen skole
Ulsmåg skole
Vadmyra skole
Varden skole
Voksenopplæring
Ytre Arna skule
Ytrebygda skole
Ådnamarka skule
Åstveit skole
Bodø
Alstad barneskole
Alstad ungdomsskole
Aspåsen skole
Bankgata ungdomsskole
Bodø voksenopplæring
Bodøsjøen skole
Grønnåsen skole
Hunstad barneskole
Løpsmark skole
Mørkvedmarka skole
Rønvik skole
Saltvern skole
Skjerstad oppvekstsenter
Tverlandet skole
Østbyen skole
  Topp
Drammen
Aronsløkka skole
Bragernes skole
Brandengen skole
Børresen ungdomsskole
Danvik skole
Fjell skole
Frydenhaug skole
Galterud ungdomsskole
Gulskogen ungdomsskole
Hallermoen skole
Kjøsterud skole
Konnerud skole
Marienlyst skole
Rødskog skole
Skoger skole
Svensedammen ungdomsskole
Vestbygda skole
Øren skole
Åskollen skole
Åssiden skole
Eidsberg
Mysen barneskole Eidsberg ungdomsskole
Elverum
Elverum ungdomsskole
Frydenlund skole
Hanstad barne- og ungdomsskole
Hernes skole
Lillemoen skole
Søbakken skole
Sørskogbygda skole
Vestad skole
Enebakk
Enebakk ungdomsskole Hauglia skole
Mjær ungdomsskole
Etne
Enge skule Skånevik skule
Farsund
Borhaug skole
Farsund barne- og ungdomsskole
Lista ungdomsskole
Ore skole
Vanse skole
Fet
Dalen barne- og ungdomsskole
Hovinhøgda skole
Riddersand skole
Østersund ungdomsskole
Fitjar
Rimbareid barne og ungdomsskule
Sælevik skule
Øvrebygda skule
Fjell
Alle skulane i Fjell
Ågotnes skule
Bjorøy skule
Brattholmen skule
Ekerhovd skule
Fjell kulturskole
Fjell ungdomsskule
Foldnes skule
Hjelteryggen skule
Knappskog skule
Kolltveit skule
Landro skule
Liljevatnet skule
Misje skule
Pedagogisk senter Fjell
Skålevik skule
Tellnes skule
Tranevågen Ungdomsskule
Ulveset skule
Flekkefjord
Flekkefjord ungdomsskole
Gyland skole
Hidra skole
Sira skole
Sunde skole
Søyland skole
Fusa
Søre Fusa skule
Fredrikstad
Ambjørnrød skole
Begby barne- og ungdomsskole
Borge skole
Borge ungdomsskole
Cicignon barne- og ungdomsskole
Gressvik ungdomsskole
Gudeberg barne- og ungdomsskole
Hauge skole
Haugeåsen ungdomsskole
Hurrød skole
Kjølberg skole
Kråkerøy ungdomsskole
Kvernhuset ungdomsskole
Lunde skole
Manstad skole
Nylende skole
Nøkleby skole
Rekustad skole
Rød skole, Kråkerøy
Rød skole, Onsøy
Rødsmyra skole
Råkollen skole
Sagabakken skole
Slevik skole
Torp skole
Torsnes skole
Trara skole
Trosvik skole
Vestbygda ungdomsskole
Årum skole
Pedagogisk senter
PPT
Førde
Grunnskolane i Førde kommune Topp
Gausdal
Gausdal ungdomsskole  
Gjerdrum
Gjerdrum barneskole
Gjerdrum ungdomsskole
Veståsen skole
Halden
Berg skole
Folkvang skole
Gimle skole
Hjortsberg skole
Iddevang skole
Låby skole
Os skole
Prestebakke skole
Risum ungdomsskole
Rødsberg ungdomsskole
Strupe ungdomsskole
Tistedal skole
Øberg skole
Hamar
Ajer ungdomsskole
Børstad ungdomsskole
Ener ungdomsskole
Greveløkka skole
Ingeberg skole
Lovisenberg skole
Lunden skole
Prestrud skole
Ridabu skole
Rollsløkken skole
Solvang skole
Storhamar skole
Hammerfest
Baksalen skole
Breilia skole
Fjordtun skole
Fuglenes skole
Reindalen skole
Harstad
Bergseng skole
Hagebyen skole
Harstad skole
Kila skole
Seljestad barneskole
Seljestad ungdomsskole
Sørvik skole
Topp
Hemnes
Hemnesskolene  
Hof
Hof skole  
Horten
Borre ungdomsskole
Fagerheim skole
Granly skole
Holtan ungdomsskole
Lillås skole
Lysheim skole
Nordskogen skole
Orerønningen ungdomsskole
Sentrum skole
Åsgården skole
Hvaler
Floren skole
Hvaler ungdomsskole
Åttekanten skole
Høyanger
Kyrkjebø skule  
Bø skule 
Høyland skule
Motland skule
Nærbø ungdomsskule
Ogna skule
Varhaug skule
Varhaug ungdomsskule
Vigre skule
Vigrestad skule
Vigrestad ungdomsskule
Jevnaker
Bergerbakken skole
Jevnaker barne- og ungdomsskole
Toso skole
Kongsberg
Efteløt skole
Gamlegrendåsen skole
Kongsgårdmoen skole
Madsebakken skole
Raumyr skole
Skrim ungdomsskole
Tislegård ungdomsskole
Vestsiden ungdomsskole
Wennersborg skole
Kongsvinger
Roverud skole
Kvinnherad
Hatlestrand oppvekstsenter
Husnes ungdomsskule
Rosendal ungdomsskule
Øyatun ungdomsskole
Åkra oppvekstsenter
Larvik
Berg skole
Brunla ungdomsskole
Byskogen skole
Frøystvet skole
Hedrum barneskole
Hedrum ungdomsskole
Jordet skole
Kvelde barne- og ungdomsskole
Langestrand skole
Mellomhagen ungdomsskole
Mesterfjellet skole
Nanset skole
Pedagogisk veiledningssenter
Ra ungdomsskole
Sky skole
Stavern skole
Tjodalyng barneskole
Tjodalyng ungdomsskole
Torstrand skole
Valby skole
Østre Halsen skole
Levanger
Ekne skole
Frol oppvekstsenter
Halsan skole
Mule skole
Musikk- og kulturskolen
Nesheim skole
Nesset skole
Okkenhaug skole
Skogn ungdomsskole
Tuv oppvekstsenter
Ytterøy skole
Åsen barne- og ungdomsskole
Lier
Høvik skole
Lyngdal
Berge barneskole
Berge ungdomsskole
Kvås skole
Å barneskole
Å ungdomsskole
Årnes barneskole
Lørenskog
Benterud skole
Finstad skole
Fjellhamar skole
Fjellsrud skole
Hammer skole
Solheim skole
Kjenn skole
Kurland skole
Løkenåsen skole
Rasta skole
Åsen skole
Malvik
Hommelvik skole
Hommelvik ungdomsskole
Saksvik skole
Sveberg skole
Vikhammeråsen grendaskole
Vikhammer skole
Vikhammer ungdomsskole
Moss
Bytårnet skole
Hoppern skole
Krapfossskole
Melløs skole
Nøkkeland skole
Ramberg skole
Refsnes skole
Reier skole
Verket skole
Åvangen skole
Narvik
Ankenes barneskole
Ankenes ungdomsskole
Beisfjord skole
Bjerkvik skole
Fagernes skole
Framnes skole
Håvik skole
Parken skole
Seines skole
Skistua skole
Skjomen skole
Straumsnes skole
Tårnveien skole
Villaveien skole
Nedre Eiker
Eknes skole
Killingrud ungdomsskole
Krokstad skole
Mjøndalen skole
Steinberg skole
Åsen skole
Nesna
Nesna skole  
Nittedal
Hagen skole
Hakadal ungdomsskole
Holumskogen skole
Kirkeby skole
Rotnes skole
Slattum skole
Ulverud skole
Nord-Aurdal
Aurdal ungdomsskole  
Nord-Fron
Barhaug skole
Kvam skole
Skåbu skole
Sødorp skole
Vinstra ungdomsskole
Nord-Odal
Mo skole Sand sentralskole
Notodden
Gransherad barne- og ungdomsskole
Heddal ungdomsskole
Høgås skole
Lisleherad skole
Nordbygda skole
Notodden ungdomsskole
Rygi skole
Sætre skole
Tinnesmoen skole
Tveiten skole
Yli skole
Nøtterøy
Borgheim skole
Brattås skole
Føynland skole
Herstad skole
Oserød skole
Teie skole
Teigar ungdomsskole
Torød skole
Veierland skole
Vestskogen skole
Oppegård
Flåtestad skole
Greverud skole
Hellerasten skole
Ingieråsen skole
Kolbotn skole
Sofiemyrtoppen skole
Tårnåsen skole
Vassbonn skole
Østli skole
Rana
Båsmo ungdomsskole
Selfors ungdomsskole
Storforshei skole
Utskarpen skole
Rauma
Isfjorden skole
Måndalen skule
Vågstranda oppvekstsenter
Åfarnes skole
Åndalsnes ungdomsskole
Re
Kirkevoll skole
Ramnes skole
Revetal ungdomsskole
Røråstoppen skole
Solerød oppvekstsenter
Rendalen
Berger skole Fagertun skole
Rennesøy
Mosterøy skole
Rennesøy skule
Vikevåg skule
Ringebu
Fåvang skole Vekkom skole
Ringsaker
Brumunddal ungdomsskole
Fagerlund skole
Fossen skole
Furnes ungdomsskole
Gaupen skole
Hempa skole
Kilde skole
Kirkekretsen skole
Kirkenær skole
Kylstad skole
Lismarka skole
Mesnali skole
Moelv ungdomsskole
Mørkved skole
Nes barneskole
Nes ungdomsskole
Skarpsno skole
Stavsberg skole
Risør
Hope skole
Risør barneskole
Risør ungdomsskole
Søndeled skole
Rjukan
Atrå ungdomsskole Hovin skole
Rælingen
Blystadlia skole Smestad skole
Røyken
Frydenlund skole
Midtbygda skole
Slemmestad ungdomsskole
Spikkestad ungdomsskole
Råde
Karlshus skole
Råde ungdomsskole
Spetalen skole
Sandefjord
Breidablikk ungdomsskole
Bugården ungdomsskole
Byskolen skole
Fevang skole
Framnes skole
Gokstad skole
Haukerød skole
Helgerød skole
Krokemoa barneskole
Mosserød skole
Ormestad skole
Ranvik ungdomsskole
Sande skole
Store Bergan barneskole
Unneberg skole
Varden ungdomsskole
Vesterøya barneskole
Virik skole
Sauda
Austarheim skule
Fløgstad skule
Risvoll skule
Sauda ungdomsskole
 
Sel
Otta skole Otta ungdomsskole
Skedsmo
Asak skole
Brånas skole
Gjellerås skole
Kjeller skole
Kjellervolla skole
Sagdalen skole
Skedsmo voksenopplæringssenter
Skjetten skole
Stalsberg ungdomsskole
Stav ungdomsskole
Sten-Tærud skole
Tæruddalen ungdomsskole
Vardeåsen skole
Vigernes skole
Volla skole
Åsenhagenskole
Skien
Bratsbergkleiva skole
Bølehøgda skole
Gimsøy ungdomsskole
Gjerpen barneskole
Gjerpen ungdomsskole
Gulset ungdomsskole
Kjørbekkhøgda skole
Klyve skole
Kollmyr skole
Lunde barneskole
Mæla ungdomsskole
Skauen skole
Skotfoss skole
Stigeråsen skole
Venstøp skole
Åfoss skole
Skånland
Skånland skole  
Sogndal
Fjærland barne- og ungdomsskule
Kaupanger skule 
Norane skule
Sogndal ungdomsskule
Trudvang skule
Steigen
Fellesbase skolene i Steigen Laskestad skole
Steinkjer
Byafossen skole
Egge barneskole
Egge ungdomsskole
Kvam skole
Lø skole
Mære barneskole
Steinkjer barneskole
Steinkjer ungdomsskole
Stor-Elvdal
Koppang skole Stor-Elvdal ungdomsskole
Sund
Alle skulane i Sund
Glesnes skule
Pollen skule
Skogsvåg skule
Stranda skule
Sund skule
Sund ungdomsskule
Telavåg skule
Tofterøy skule
Svelvik
Berger skole
Ebbestad skole
Svelvik ungdomsskole
Tangen skole
Tømmerås skole
Søgne
Langenes skole
Lunde skole
Nygård skole
Tangvall skole
Tinntjønn skole
Sør-Odal
Disenå skole
Korsmo skole
Sander skole
Slåstad skole
Sør-Odal ungdomsskole
Ullern skole
Sørum
Fjuk skole
Frogner skole
Haugtun skole
Melvold ungdomsskole
Sørum skole
Sørumsand skole
Vesterskaun skole
Trondheim
Berg skole
Bispehaugen skole
Blussuvoll skole
Bratsberg skole
Breidablikk skole
Brundalen skole
Byåsen skole
Charlottenlund barneskole
Charlottenlund ungdomsskole
Dalgård skole
Eberg skole
Enhet for voksenopplæring
Flatåsen skole
Hallset skole
Hoeggen skole
Huseby skole
Hårstad skole
Ila skole
Kalvskinnet skole
Kattem skole
Kolstad skole
Lade skole
Lianvatnet skole. Skoleavdeling ved BUP-klinikk
Lilleby oppvekstsenter
Markaplassen skole
Musikk- og kulturskolen
Nardo skole
Nidarvoll skole
Nyborg oppvekstsenter
Nypvang skole
Okstad skole
Ranheim skole
Romolslia skole
Rosenborg skole
Rosten skole
Rye skole
Saupstad skole
Selsbakk skole
Singsaker skole
Sjetne skole
Solbakken skole
Spongdal skole
Stabbursmoen skole
Stavset oppvekstsenter
Steindal skole
Strindheim skole 
Sunnland skole
Sverresborg skole
Tonstad skole
Trondheim International School
Ugla skole
Utleira skole
Vikåsen oppvekstsenter
Åsheim barneskole
Åsheim ungdomsskole
Åsvang skole
Åsveien skole
Tysfjord
Drag skole Kjøpsvik skole
Tysvær
Frakkagjerd barneskole
Frakkagjerd ungdomsskole
Førland skule
Førre skole
Grinde skule Straumen skule
Tysvær opplæringssenter
Tysværvåg barne- og ungdomsskule
Tønsberg
Barkåker skole
Byskogen skole
Eik skole
Husøy skole
Kongseik ungdomsskole
Presterød skole
Presterød ungdomsskole
Ringshaug skole
Ringshaug ungdomsskole
Sandeåsen skole
Sem skole
Træleborg skole
Volden skole
Ullensaker
Bakke skole
Døli skole
Gystadmarka skole
Hovin skole
Jessheim skole
Mogreina skole
Nordby ungdomsskole
Skogmo skole
Utsira
Utsira barne- og ungdomsskole  
Vadsø
Fossen skole
Melkevarden skole
Sentrum skole
Vadsø ungdomsskole
Vestre Jacobselv skole
Vefsn
Granmoen skole
Kippermoen skole
Kulstad skole
Mosjøen skole
Olderskog skole
Verdal
Verdalsøra ungdomsskole
Vinne skole
Volden skole
Vuku oppvekstsenter
Ørmelen skole
Vestre Toten
Bøverbru skole
Ihle skole
Korta skole
Raufoss skole
Raufoss ungdomsskole
Reinsvoll skole
Reinsvoll ungdomsskole
Thune skole
Vestvågøy
Ballstad skole Buksnes skole
Vindafjord
Sandeid skule
Skjold skule
Vats skule
Vikedal skule
Vågen skule
Ølen skule
Voss
Voss ungdomsskule
Øksnes
Myre skole Sommarøy skole
Østre Toten
Kolbu skole
Skreia ungdomsskole
Stange skole
Øvre Eiker
Hokksund barneskole
Hokksund ungdomskole
Ormåsen skole
Vestfossenskolene
Øyer
Aurvoll skole Vidarheim skole
Øyer ungdomsskole
Øygarden
Alle skulane i Øygarden
Alvheim skule
Bakken skule
Blomvåg skule
Rong skule
Toftøy skule
Øygarden ungdomsskule
Ålesund
Aspøy skole
Blindheim barneskole
Blindheim ungdomsskule
Ellingsøy ungdomsskole
Emblem skole
Flisnes skole
Hatlane skole
Hessa skole
Kolvikbakken ungdomsskole
Larsgården skole
Lerstad skole
Skarbøvik ungdomsskole
Spjelkavik barneskole
Spjelkavik ungdomsskole
Stokke skole
Vik skole
Volsdalen skole
Åse skole
Åmot
Rena skole  
Åsnes
Flisa skole
Jara skole
Kilen skole
Sønsterud skole
Åsnes ungdomsskole