100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 895622034
2Kinney, JeffDen brutale sannheten 705315864
3Kinney, JeffBrakkesyke 695915024
4Kinney, JeffRodrick ruler 663614964
5Kinney, JeffSiste stikk 642214404
6Kinney, JeffTøffe tider 619111905
7Kinney, JeffFemte hjul på vogna 604513354
8Kinney, JeffHundedager 594213234
9Horst, Jørn LierSalamandergåten 529022072
10Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 496512194
11Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 49389934
12Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 47678835
13Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 419015152
14Horst, Jørn LierUndervannsgåten 412812143
15Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 40706416
16Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 38729224
17Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 38337924
18Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 38248334
19Lindell, UnniLove, du liksom 38038384
20Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 37827335
21Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 37627495
22Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 37396715
23Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37306495
24Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 369610593
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 36375826
26Lindell, UnniForelska forever 36149073
27Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 34928674
28Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 34879893
29Simon, FrancescaRampete Robin får lus 34528424
30Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 33395835
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 32986085
32Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 32195435
33Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 31917214
34Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 31455755
35Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 31236864
36Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 31016115
37Horst, Jørn LierMaltesergåten 30948383
38Walliams, DavidGangster-bestemor 30636564
39Widmark, MartinSykehusmysteriet 30545955
40Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 30127593
41Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 30077344
42Horst, Jørn LierGravrøvergåten 29947523
43Dahl, RoaldMatilda 296314612
44Lindell, UnniKjæresten om natten 29617803
45Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 29576264
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 29504586
47Lindell, UnniRødt for kjærlighet 29087613
48Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 285211772
49Widmark, MartinBursdagsmysteriet 28515195
50Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 28398633
51Horst, Jørn LierLibertygåten 28399013
52Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 28044965
53Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 27735225
54Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 27616424
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 27444346
56Aamodt, IngunnKorte grøss 27416224
57Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 26785305
58Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 26694785
59Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 26675075
60Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 26655215
61Collins, SuzanneDødslekene 265212992
62Jensen, JørnKasper spiller finale 26387813
63Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 26364725
64Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 26254815
65Widmark, MartinFotballmysteriet 26235854
66Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 26225414
67Bross, HelenaPå svømminga 26224995
68Widmark, MartinDiamantmysteriet 26205924
69Svingen, ArneSpøkelseshotellet 26135434
70Blomquist, LiseTaekwondo er tøffest! 25859052
71Svingen, ArneMannen med seks fingre 25835414
72Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 25766054
73Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 25727963
74Jensen, JørnKasper på fotballeir 25697673
75Widmark, MartinKinomysteriet 25675614
76Sortland, BjørnBergen-mysteriet 25629502
77Widmark, MartinZoo-mysteriet 25585284
78Widmark, MartinBibliotekmysteriet 24895744
79Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 24865134
80Sunne, Linn T.Pistolen 24835324
81Widmark, MartinHotellmysteriet 24786064
82Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 24536253
83Kuhn, CamillaLøs tann 24404725
84Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 24388192
85Widmark, MartinSkole-mysteriet 24285544
86Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 24175704
87Simon, FrancescaRampete Robin 24096613
88Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 24014904
89Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 23946623
90Sortland, BjørnOslo-mysteriet 23915934
91Jensen, JørnKasper blir kaptein 23906393
92Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 23884665
93Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 23744884
94Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 23434934
95Svingen, ArneDen onde læreren 23414914
96Jepsen, MichaelAlt om Messi 23374045
97Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 23267293
98Simon, FrancescaRampete Robin møter dronningen 23196433
99Bross, HelenaHundrelappen 23034794
100Odgers, SallyTitanic 22724974

965 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 136 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1941 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 29/05/2015 kl. 14:41:45


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/5 1/4 1/3 1/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As