100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 768122183
2Kinney, JeffDen brutale sannheten 581915853
3Kinney, JeffBrakkesyke 569513914
4Kinney, JeffSiste stikk 566714173
5Kinney, JeffRodrick ruler 561514563
6Kinney, JeffTøffe tider 514710714
7Kinney, JeffHundedager 514113273
8Kinney, JeffFemte hjul på vogna 514013063
9Horst, Jørn LierSalamandergåten 450518862
10Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 428411333
11Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 400114692
12Holsve, Mari MoenArven etter Maél 39798646
13Horst, Jørn LierUndervannsgåten 380611033
14Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 34189073
15Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 323412132
16Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 314010662
17Horst, Jørn LierGravrøvergåten 28566824
18Lindell, UnniForelska forever 28378203
19Horst, Jørn LierMaltesergåten 28317623
20Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 27955255
21Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 27816724
22Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 27515774
23Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 27057143
24Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 26955594
25Simon, FrancescaRampete Robin får lus 26868453
26Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 26567223
27Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 26536054
28Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 26025714
29Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 25755974
30Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 25567823
31Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 25488702
32Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 25465005
33Collins, SuzanneDødslekene 253413141
34Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 25165844
35Widmark, MartinSykehusmysteriet 25165664
36Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 24894984
37Widmark, MartinBursdagsmysteriet 24874965
38Bross, HelenaPå svømminga 24564994
39Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 24504755
40Aamodt, IngunnKorte grøss 24456423
41Roth, VeronicaDivergent 24425884
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 24184735
43Lindell, UnniRødt for kjærlighet 23997263
44Nesbø, JoDoktor Proktors tidsbadekar 23869312
45Lindell, UnniKjæresten om natten 23667553
46Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 23624964
47Widmark, MartinFotballmysteriet 23505754
48Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 233612231
49Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 23055044
50Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 22965094
51Nesbø, JoDoktor Proktor og verdens undergang. Kanskje 22919012
52Bross, HelenaHva vil læreren si? 22905064
53Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 22824305
54Nesbø, JoDoktor Proktor og det store gullrøveriet 22677602
55Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 22464724
56Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 22388352
57Widmark, MartinSykkelmysteriet 22273975
58Jensen, JørnKasper på fotballeir 22258602
59Kuhn, CamillaLøs tann 22254694
60Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 22225214
61Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 22165444
62Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 22055893
63Widmark, MartinDiamantmysteriet 21965793
64Widmark, MartinSkole-mysteriet 21935843
65Horst, Jørn LierLibertygåten 21924934
66Widmark, MartinKinomysteriet 21875454
67Dahl, RoaldMatilda 217713191
68McGowan, AnthonyDonut-dagbøkene 21765613
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 21584324
70Bross, HelenaHundrelappen 21534764
71Widmark, MartinZoo-mysteriet 21515264
72Bross, HelenaNye bestevenner 21434734
73Jensen, JørnKasper spiller finale 21277982
74Simon, FrancescaRampete Robin 21257362
75Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 21156303
76Sortland, BjørnBergen-mysteriet 21059832
77Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 20834464
78Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 20808232
79Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 20776513
80Widmark, MartinBibliotekmysteriet 20555363
81Kuhn, CamillaIda og ulven 20534634
82Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 20526793
83Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 20487432
84Widmark, MartinHotellmysteriet 20375893
85Jensen, JørnKasper blir kaptein 20356633
86Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 20326173
87Næss, Jan ChristopherKarneval 20284005
88Walliams, DavidGangster-bestemor 20134514
89Kolstad, HaraldHytte i skogen 20083965
90Christiansen, Pål H.Matboksen 20034064
91Nicolaisen, FredrikkeSykkelen 20034594
92Bross, HelenaPolitiet kommer 19964284
93Widmark, MartinCampingmysteriet 19924844
94Svingen, ArneSpøkelseshotellet 19875153
95Svingen, ArneMannen med seks fingre 19814924
96Jensen, JørnKasper i mål 19696662
97Widmark, MartinSirkusmysteriet 19555563
98Sunne, Linn T.Pistolen 19385293
99Egeland, TomKatakombens hemmelighet 19307162
100Blomquist, LiseTaekwondo er tøffest! 19298242

955 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 142 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1898 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 25/10/2014 kl. 12:24:16


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/2 1/8 1/5 1/1 1/10 1/7

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As