100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 671421583
2Kinney, JeffSiste stikk 504113813
3Kinney, JeffRodrick ruler 495414323
4Kinney, JeffDen brutale sannheten 493015313
5Kinney, JeffBrakkesyke 487913413
6Kinney, JeffHundedager 460112913
7Kinney, JeffFemte hjul på vogna 458712603
8Kinney, JeffTøffe tider 448710374
9Horst, Jørn LierSalamandergåten 392119142
10Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 355010473
11Horst, Jørn LierUndervannsgåten 342611023
12Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 339614102
13Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 319712412
14Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 29978843
15Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 257810262
16Horst, Jørn LierGravrøvergåten 25136623
17Nesbø, JoDoktor Proktors tidsbadekar 24829922
18Horst, Jørn LierMaltesergåten 24637343
19Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 24065684
20Lindell, UnniForelska forever 23807493
21Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 23546403
22Collins, SuzanneDødslekene 233412741
23Nesbø, JoDoktor Proktor og verdens undergang. Kanskje 23149242
24Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 22536653
25Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 22445354
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 22214494
27Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 22205853
28Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 22044894
29Nesbø, JoDoktor Proktor og det store gullrøveriet 22017762
30Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 21875054
31Aamodt, IngunnKorte grøss 21776323
32Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 21717512
33Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 21534924
34Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 21516183
35Bross, HelenaPå svømminga 21484844
36Widmark, MartinSykehusmysteriet 21475483
37Widmark, MartinBursdagsmysteriet 21454754
38Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 21415334
39Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 21365493
40Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 21064834
41Roth, VeronicaDivergent 20755283
42Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 20644684
43Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 20594484
44Widmark, MartinFotballmysteriet 20325643
45Simon, FrancescaRampete Robin får lus 20267252
46Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 19997782
47Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 19868042
48Bross, HelenaHva vil læreren si? 19844804
49Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 19785933
50Lindell, UnniKjæresten om natten 19757092
51Lindell, UnniRødt for kjærlighet 19716742
52Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 19694164
53Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 19624024
54Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 196111481
55Widmark, MartinSykkelmysteriet 19543765
56Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 19465453
57Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 19364844
58Widmark, MartinZoo-mysteriet 19295293
59Kuhn, CamillaLøs tann 19244474
60Widmark, MartinSkole-mysteriet 19205603
61Widmark, MartinKinomysteriet 19195383
62Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 19184444
63Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 18975263
64Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 18914384
65Simon, FrancescaRampete Robin 18897192
66Widmark, MartinDiamantmysteriet 18825843
67McGowan, AnthonyDonut-dagbøkene 18815353
68Bross, HelenaNye bestevenner 18604693
69Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 18568052
70Bross, HelenaHundrelappen 18544614
71Dahl, RoaldMatilda 182612391
72Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 18206162
73Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 18197262
74Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 17925923
75Næss, Jan ChristopherKarneval 17783774
76Ewo, JonMonster! 17743734
77Widmark, MartinBibliotekmysteriet 17505123
78Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 17435753
79Sortland, BjørnBergen-mysteriet 17418881
80Christiansen, Pål H.Matboksen 17243894
81Widmark, MartinHotellmysteriet 17215683
82Kuhn, CamillaIda og ulven 17124323
83Bross, HelenaPolitiet kommer 17124154
84Widmark, MartinCampingmysteriet 17084293
85Walliams, DavidGangster-bestemor 17054114
86Kolstad, HaraldHytte i skogen 17003804
87Sortland, BjørnNew York-mysteriet 16957922
88Sortland, BjørnMexico City-mysteriet 16885423
89Jensen, JørnKasper på fotballeir 16857672
90Aamodt, IngunnDukken 16765143
91Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 16693824
92Sunne, Linn T.Pistolen 16684953
93Widmark, MartinMumie-mysteriet 16674893
94Widmark, MartinSirkusmysteriet 16665463
95Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 16656382
96Simon, FrancescaRampete Robin raner banken 16624453
97Bross, HelenaSove borte 16583414
98Simon, FrancescaRampete Robin og barnevakten 16526082
99 Guinness world records 2014 16444114
100Nicolaisen, FredrikkeSykkelen 16434064

946 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 139 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1843 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 02/09/2014 kl. 12:43:45


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/2 1/8 1/5 1/1 1/7

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As