100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 957622184
2Kinney, JeffDen brutale sannheten 770416164
3Kinney, JeffBrakkesyke 739414984
4Kinney, JeffRodrick ruler 701015074
5Kinney, JeffSiste stikk 694014514
6Kinney, JeffTøffe tider 653711915
7Kinney, JeffFemte hjul på vogna 642813424
8Kinney, JeffHundedager 627513454
9Horst, Jørn LierSalamandergåten 558721572
10Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 543111994
11Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 463215243
12Horst, Jørn LierUndervannsgåten 444111923
13Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 43118175
14Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 40936196
15Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 404410413
16Lindell, UnniForelska forever 38529184
17Holsve, Mari MoenArven etter Maél 38484585
18Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 38458854
19Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 37359973
20Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 37259014
21Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 37107005
22Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 36527764
23Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 36515646
24Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 36377085
25Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 36106315
26Simon, FrancescaRampete Robin får lus 35578274
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 35395955
28Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 34487454
29Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 33746165
30Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 33687344
31Horst, Jørn LierMaltesergåten 33118254
32Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 33077744
33Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 32686535
34Widmark, MartinSykehusmysteriet 32355815
35Lindell, UnniRødt for kjærlighet 32197734
36Lindell, UnniKjæresten om natten 32177844
37Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 31917704
38Horst, Jørn LierGravrøvergåten 31887344
39Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 31596075
40Collins, SuzanneDødslekene 315713832
41Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 31228203
42Lindell, UnniLove, du liksom 31137574
43Aamodt, IngunnKorte grøss 31076434
44Dahl, RoaldMatilda 310513952
45Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 309412192
46Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 30805495
47Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 30648063
48Walliams, DavidGangster-bestemor 30476284
49Widmark, MartinBursdagsmysteriet 30085065
50Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 29955285
51Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 29256394
52Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 29155055
53Jensen, JørnKasper på fotballeir 29077993
54Jensen, JørnKasper spiller finale 29077723
55Widmark, MartinFotballmysteriet 29036084
56Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 290011252
57Bross, HelenaPå svømminga 28935105
58Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 28758353
59Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 28675205
60Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 28445315
61Horst, Jørn LierLibertygåten 28216454
62Sortland, BjørnBergen-mysteriet 280910182
63Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 28054745
64Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 28015185
65Widmark, MartinDiamantmysteriet 27895664
66Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 27846164
67Jensen, JørnKasper blir kaptein 27706644
68Svingen, ArneSpøkelseshotellet 27705375
69Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 27665035
70Blomquist, LiseTaekwondo er tøffest! 27658843
71Svingen, ArneMannen med seks fingre 27615345
72Widmark, MartinHotellmysteriet 27236074
73Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 27124186
74Simon, FrancescaRampete Robin 27057073
75Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 26884995
76Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 26715225
77Widmark, MartinZoo-mysteriet 26695265
78Widmark, MartinSkole-mysteriet 26635734
79Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 26606624
80Widmark, MartinBibliotekmysteriet 26565554
81Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 26516364
82Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 26474985
83Widmark, MartinKinomysteriet 26445354
84Kuhn, CamillaLøs tann 26244825
85Sunne, Linn T.Pistolen 26105304
86Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 26015095
87Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 25865774
88Jensen, JørnKasper blir skadet 25866973
89Jepsen, MichaelAlt om Messi 25714166
90Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 25694166
91Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 25607693
92Sortland, BjørnOslo-mysteriet 25306214
93Bross, HelenaHva vil læreren si? 25224975
94Svingen, ArneDen onde læreren 25215005
95Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 25044345
96Bross, HelenaNye bestevenner 25004875
97Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 24927943
98Aamodt, IngunnDukken 24785514
99Odgers, SallyTitanic 24704915
100Nicolaisen, FredrikkeSykkelen 24644585

961 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 134 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1954 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 31/03/2015 kl. 08:11:03


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/3 1/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As