100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 731321893
2Kinney, JeffDen brutale sannheten 555015723
3Kinney, JeffBrakkesyke 545513863
4Kinney, JeffSiste stikk 544114133
5Kinney, JeffRodrick ruler 536914533
6Kinney, JeffHundedager 493413173
7Kinney, JeffTøffe tider 490710634
8Kinney, JeffFemte hjul på vogna 487912973
9Horst, Jørn LierSalamandergåten 440918842
10Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 413911313
11Holsve, Mari MoenArven etter Maél 39608347
12Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 383414602
13Horst, Jørn LierUndervannsgåten 366810983
14Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 32848963
15Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 314012062
16Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 294710402
17Horst, Jørn LierGravrøvergåten 27806864
18Horst, Jørn LierMaltesergåten 27267603
19Lindell, UnniForelska forever 26867933
20Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 26485784
21Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 26405045
22Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 26106603
23Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 25827103
24Simon, FrancescaRampete Robin får lus 25628263
25Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 25577173
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 25555454
27Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 25035684
28Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 24805804
29Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 24685924
30Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 24365844
31Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 24318672
32Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 24314984
33Widmark, MartinSykehusmysteriet 24165634
34Collins, SuzanneDødslekene 241513051
35Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 24157753
36Bross, HelenaPå svømminga 24005024
37Widmark, MartinBursdagsmysteriet 23944944
38Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 23924964
39Roth, VeronicaDivergent 23795814
40Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 23524724
41Aamodt, IngunnKorte grøss 23436393
42Nesbø, JoDoktor Proktors tidsbadekar 23109372
43Lindell, UnniRødt for kjærlighet 22977203
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 22864634
45Widmark, MartinFotballmysteriet 22705813
46Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 22694814
47Lindell, UnniKjæresten om natten 22567532
48Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 222112101
49Nesbø, JoDoktor Proktor og verdens undergang. Kanskje 22168982
50Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 22064315
51Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 21984974
52Bross, HelenaHva vil læreren si? 21974994
53Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 21955114
54Nesbø, JoDoktor Proktor og det store gullrøveriet 21807522
55Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 21794744
56Kuhn, CamillaLøs tann 21714674
57Widmark, MartinSykkelmysteriet 21604005
58Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 21505473
59Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 21245114
60Widmark, MartinDiamantmysteriet 21205893
61Widmark, MartinKinomysteriet 21205453
62Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 21168222
63Widmark, MartinSkole-mysteriet 21065773
64Horst, Jørn LierLibertygåten 20904814
65McGowan, AnthonyDonut-dagbøkene 20865513
66Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 20765793
67Bross, HelenaNye bestevenner 20724724
68Bross, HelenaHundrelappen 20664734
69Widmark, MartinZoo-mysteriet 20655253
70Simon, FrancescaRampete Robin 20407252
71Jensen, JørnKasper på fotballeir 20298172
72Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 20294314
73Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 20264254
74Jensen, JørnKasper spiller finale 20137942
75Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 20128242
76Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 20016163
77Dahl, RoaldMatilda 199512351
78Sortland, BjørnBergen-mysteriet 19829612
79Widmark, MartinHotellmysteriet 19815973
80Widmark, MartinBibliotekmysteriet 19715343
81Kuhn, CamillaIda og ulven 19684604
82Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 19666752
83Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 19616393
84Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 19497222
85Christiansen, Pål H.Matboksen 19354034
86Walliams, DavidGangster-bestemor 19344474
87Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 19326073
88Nicolaisen, FredrikkeSykkelen 19294534
89Widmark, MartinCampingmysteriet 19184863
90Kolstad, HaraldHytte i skogen 19103874
91Bross, HelenaPolitiet kommer 19084234
92Svingen, ArneMannen med seks fingre 19074953
93Blomquist, LiseTaekwondo er tøffest! 19048362
94Aamodt, IngunnDukken 19025613
95Næss, Jan ChristopherKarneval 18823735
96Jensen, JørnKasper blir kaptein 18746482
97Egeland, TomKatakombens hemmelighet 18747162
98Sunne, Linn T.Pistolen 18725293
99Jensen, JørnKasper i mål 18656732
100Sortland, BjørnMexico City-mysteriet 18625653

955 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 143 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1892 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/10/2014 kl. 12:37:29


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/2 1/8 1/5 1/1 1/10 1/7

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As