100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 673821143
2Kinney, JeffSiste stikk 505413913
3Kinney, JeffDen brutale sannheten 503414923
4Kinney, JeffRodrick ruler 497714203
5Kinney, JeffBrakkesyke 486113273
6Kinney, JeffFemte hjul på vogna 462612393
7Kinney, JeffHundedager 452512443
8Kinney, JeffTøffe tider 436110134
9Horst, Jørn LierSalamandergåten 385418832
10Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 353410563
11Horst, Jørn LierUndervannsgåten 337110673
12Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 325112402
13Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 322513582
14Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 29458603
15Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 272010442
16Horst, Jørn LierGravrøvergåten 25006583
17Lindell, UnniForelska forever 24977743
18Nesbø, JoDoktor Proktors tidsbadekar 24849902
19Collins, SuzanneDødslekene 247012811
20Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 23666253
21Horst, Jørn LierMaltesergåten 23537023
22Aamodt, IngunnKorte grøss 23356303
23Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 23335554
24Nesbø, JoDoktor Proktor og verdens undergang. Kanskje 22679222
25Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 22665823
26Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 22657842
27Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 22556613
28Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 22085274
29Widmark, MartinBursdagsmysteriet 22074784
30Nesbø, JoDoktor Proktor og det store gullrøveriet 21947642
31Widmark, MartinSykehusmysteriet 21635503
32Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 21575364
33Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 21344844
34Bross, HelenaPå svømminga 21214744
35Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 21198112
36Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 21194714
37Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 21084744
38Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 21075373
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 21024364
40Simon, FrancescaRampete Robin får lus 20627342
41Lindell, UnniKjæresten om natten 20577112
42Lindell, UnniRødt for kjærlighet 20576753
43Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 20534844
44Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 20504604
45Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 20478112
46Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 20355064
47Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 20226013
48Simon, FrancescaRampete Robin 20197422
49Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 20115803
50Widmark, MartinFotballmysteriet 20105573
51Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 19985573
52Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 19974354
53Bross, HelenaHva vil læreren si? 19604824
54Widmark, MartinZoo-mysteriet 19405163
55Widmark, MartinSkole-mysteriet 19335413
56Widmark, MartinDiamantmysteriet 19265683
57Roth, VeronicaDivergent 19185023
58Widmark, MartinKinomysteriet 19155183
59Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 19148102
60Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 19134004
61Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 191211391
62Kuhn, CamillaLøs tann 19004404
63Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 18953984
64Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 18854364
65Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 18755133
66Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 18684354
67Widmark, MartinSykkelmysteriet 18603585
68Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 18507262
69Sortland, BjørnBergen-mysteriet 18479351
70Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 18466182
71Bross, HelenaNye bestevenner 18424524
72Dahl, RoaldMatilda 183712671
73McGowan, AnthonyDonut-dagbøkene 18345303
74Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 18205983
75Jensen, JørnKasper på fotballeir 17977952
76Widmark, MartinBibliotekmysteriet 17965203
77Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 17875773
78Bross, HelenaHundrelappen 17854344
79Simon, FrancescaRampete Robin møter dronningen 17676982
80Ewo, JonMonster! 17593754
81Sortland, BjørnNew York-mysteriet 17577922
82Widmark, MartinCampingmysteriet 17564513
83Widmark, MartinHotellmysteriet 17535553
84Sortland, BjørnMexico City-mysteriet 17395663
85Walliams, DavidGangster-bestemor 17174004
86Simon, FrancescaRampete Robin og barnevakten 17166122
87Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 17166412
88Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra hilser på kongen 17084793
89Bross, HelenaPolitiet kommer 17074114
90Kuhn, CamillaIda og ulven 17054214
91Svingen, ArneMannen med seks fingre 17014593
92Sunne, Linn T.Pistolen 16964963
93Næss, Jan ChristopherKarneval 16883624
94Widmark, MartinSirkusmysteriet 16795443
95Widmark, MartinMumie-mysteriet 16694823
96Widmark, MartinKirkemysteriet 16675093
97Simon, FrancescaRampete Robin raner banken 16654493
98Aamodt, IngunnDukken 16615003
99Christiansen, Pål H.Matboksen 16563784
100Bringsværd, Tor ÅgeKarsten liker å danse 16555213

946 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 145 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1856 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 01/08/2014 kl. 07:47:52


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/4 1/2 1/5 1/1 1/7

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As