100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 810422753
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 724113615
3Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 653612325
4Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 640511905
5Kinney, JeffGode, gamle dager 596910695
6Kinney, JeffBrakkesyke 594514764
7Kinney, JeffDen brutale sannheten 593416373
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 590811155
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 578712394
10Kinney, JeffSiste stikk 577915063
11Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 576212024
12Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 572911774
13Kinney, JeffRodrick ruler 562514703
14Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 562212254
15Kinney, JeffTøffe tider 542612744
16Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 542110575
17Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 540310525
18Horst, Jørn LierSalamandergåten 518923372
19Kinney, JeffHundedager 517113133
20Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 51388585
21Kinney, JeffFemte hjul på vogna 506913133
22Kibuishi, KazuSteinvokteren 50088895
23Dahl, RoaldMatilda 491119552
24Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 49109265
25Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 47888015
26Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 47037786
27Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 46088725
28Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 438211453
29Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 436311883
30Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 43378105
31Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 41467445
32Lunde, MajaSceneskrekk 41458894
33Horst, Jørn LierUlvehundgåten 41329204
34Peers, BobbieLuridiumstyven 41009894
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 40617015
36Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 40347555
37Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 39716446
38Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 392313712
39Kibuishi, KazuByen bak skyene 38436435
40Dahl, RoaldSVK 382212263
41Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 37136026
42Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 37029573
43Dahl, RoaldHeksene 364914252
44Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 363611253
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 36336325
46Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 36138464
47Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 359114072
48Horst, Jørn LierUndervannsgåten 356912482
49Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 32905605
50Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 32207194
51Walliams, DavidGangster-bestemor 31987634
52Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 319610832
53Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 31934906
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 31545156
55Horst, Jørn LierLibertygåten 315010393
56Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 31116834
57Horst, Jørn LierRivertongåten 31069603
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 30675205
59Kibuishi, KazuAlveprinsen 28735055
60Horst, Jørn LierMaltesergåten 28568873
61Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 28507333
62Horst, Jørn LierHodeskallegåten 28216744
63Horst, Jørn LierGravrøvergåten 27618413
64Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 27427653
65Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 274212462
66Dahl, RoaldDustene 27009952
67Aamodt, IngunnKorte grøss 26877083
68Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 26516064
69Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 26077053
70Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 26046324
71Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 25715704
72Svingen, ArneMannen med seks fingre 25355774
73Svingen, ArneSpøkelseshotellet 25125404
74Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 24864275
75Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 24645404
76Akerlie, IbenLars er lol 24627363
77Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 24629982
78Sortland, BjørnNedtelling 24446493
79Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 24255224
80Bross, HelenaPå svømminga 24244415
81Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 24218102
82Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 24084405
83Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 24015324
84Dahl, RoaldDen magiske fingeren 23918592
85Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 23895484
86Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 23798222
87Lindell, UnniLove, du liksom 23726423
88Simon, FrancescaRampete Robin får lus 23717153
89Svingen, ArneDen onde læreren 23325424
90Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 23268132
91Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 23116313
92Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 23025763
93Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 22915414
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 22835204
95Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 22806533
96Lindell, UnniForelska forever 22636643
97Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 225710902
98Kuhn, CamillaLøs tann 22534225
99Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 22325564
100Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 22225534

987 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 147 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2000 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 26/02/2017 kl. 07:14:22


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/2

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As