100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 788721643
2Kinney, JeffDen brutale sannheten 601815913
3Kinney, JeffBrakkesyke 585613984
4Kinney, JeffSiste stikk 574814244
5Kinney, JeffRodrick ruler 573814663
6Kinney, JeffTøffe tider 526110864
7Kinney, JeffHundedager 524513143
8Kinney, JeffFemte hjul på vogna 524313004
9Horst, Jørn LierSalamandergåten 455419152
10Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 450411373
11Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 404915052
12Holsve, Mari MoenArven etter Maél 39417353
13Horst, Jørn LierUndervannsgåten 384911343
14Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 34709113
15Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 323610543
16Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 301411842
17Lindell, UnniForelska forever 29528333
18Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 29525395
19Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 29365984
20Horst, Jørn LierMaltesergåten 29308133
21Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 28596824
22Simon, FrancescaRampete Robin får lus 28458383
23Horst, Jørn LierGravrøvergåten 28407004
24Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 28407513
25Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 28057263
26Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 28015894
27Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 27398963
28Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 27155924
29Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 26848053
30Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 26815904
31Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 26656164
32Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 26306044
33Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 26214845
34Widmark, MartinSykehusmysteriet 26085644
35Collins, SuzanneDødslekene 258713801
36Bross, HelenaPå svømminga 25645105
37Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 25635045
38Widmark, MartinBursdagsmysteriet 25605144
39Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 25514855
40Lindell, UnniRødt for kjærlighet 25447393
41Aamodt, IngunnKorte grøss 25266553
42Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 25174975
43Lindell, UnniKjæresten om natten 24847563
44Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 244612301
45Roth, VeronicaDivergent 23975924
46Jensen, JørnKasper spiller finale 23898162
47Widmark, MartinFotballmysteriet 23815774
48Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 23754894
49Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 23745034
50Jensen, JørnKasper på fotballeir 23528202
51Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 23424405
52Widmark, MartinDiamantmysteriet 23415913
53Bross, HelenaHva vil læreren si? 23295044
54Kuhn, CamillaLøs tann 23234824
55Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 23154974
56Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 23158382
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 23134485
58Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 23084754
59Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 23065833
60Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 22785554
61Widmark, MartinKinomysteriet 22685464
62Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 22636463
63Horst, Jørn LierLibertygåten 22625244
64Simon, FrancescaRampete Robin 22597313
65Widmark, MartinSkole-mysteriet 22435933
66Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 22365094
67Jensen, JørnKasper blir kaptein 22126653
68Widmark, MartinHotellmysteriet 22125983
69Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 22106233
70Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 22006733
71Nesbø, JoDoktor Proktors tidsbadekar 21998752
72Widmark, MartinZoo-mysteriet 21965364
73Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 21876133
74Nesbø, JoDoktor Proktor og det store gullrøveriet 21807362
75Nesbø, JoDoktor Proktor og verdens undergang. Kanskje 21758912
76Bross, HelenaNye bestevenner 21714714
77Widmark, MartinSykkelmysteriet 21653975
78Widmark, MartinBibliotekmysteriet 21635453
79Bross, HelenaHundrelappen 21574744
80Blomquist, LiseTaekwondo er tøffest! 21468542
81Dahl, RoaldMatilda 213613611
82Kolstad, HaraldHytte i skogen 21324025
83Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 21294304
84Svingen, ArneSpøkelseshotellet 21245134
85Sunne, Linn T.Pistolen 21205403
86Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 21138312
87Svingen, ArneMannen med seks fingre 21104994
88Walliams, DavidGangster-bestemor 21084854
89Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 21054374
90Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 20916633
91McGowan, AnthonyDonut-dagbøkene 20825393
92Kuhn, CamillaIda og ulven 20794754
93Jensen, JørnKasper scorer 20727812
94Nicolaisen, FredrikkeSykkelen 20604484
95Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 20597412
96Widmark, MartinSirkusmysteriet 20455653
97Egeland, TomKatakombens hemmelighet 20457572
98Bross, HelenaPolitiet kommer 20394254
99Christiansen, Pål H.Matboksen 20324065
100Næss, Jan ChristopherKarneval 20264005

956 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 140 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1937 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/11/2014 kl. 12:23:58


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/10 1/7

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As