100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 742921473
2Kinney, JeffDen brutale sannheten 591715633
3Kinney, JeffBrakkesyke 582814873
4Kinney, JeffRodrick ruler 564414663
5Kinney, JeffSiste stikk 540514053
6Kinney, JeffTøffe tider 525411714
7Kinney, JeffFemte hjul på vogna 510212953
8Kinney, JeffHundedager 504813143
9Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 491010284
10Horst, Jørn LierSalamandergåten 460321952
11Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 43729024
12Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 431312103
13Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 36586495
14Horst, Jørn LierUndervannsgåten 357212192
15Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 356714152
16Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 35458504
17Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 34836755
18Lindell, UnniLove, du liksom 34598494
19Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 34587374
20Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 34427934
21Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 33897524
22Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 33396565
23Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 32505995
24Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 32206454
25Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 320310493
26Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 32008783
27Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 31626005
28Lindell, UnniForelska forever 31598953
29Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 31235795
30Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 31079893
31Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 30368393
32Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 29195894
33Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 28647313
34Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 28245315
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 28034695
36Horst, Jørn LierLibertygåten 27719442
37Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 27526874
38Walliams, DavidGangster-bestemor 27496534
39Simon, FrancescaRampete Robin får lus 27457993
40Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 27428073
41Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 27075944
42Horst, Jørn LierMaltesergåten 27047943
43Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 26975185
44Widmark, MartinSykehusmysteriet 26845964
45Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 26746224
46Horst, Jørn LierGravrøvergåten 26407483
47Dahl, RoaldMatilda 261914811
48Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 26177733
49Lindell, UnniKjæresten om natten 25667603
50Lindell, UnniRødt for kjærlighet 25397593
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 25294455
52Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 251511672
53Widmark, MartinBursdagsmysteriet 25035084
54Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 24865224
55Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 24704905
56Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 24707133
57Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 24625234
58Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 24125284
59Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 23995054
60Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 23954705
61Bross, HelenaPå svømminga 23805054
62Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 23675524
63Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 23508172
64Widmark, MartinZoo-mysteriet 22655334
65Widmark, MartinFotballmysteriet 22655703
66Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 22616383
67Widmark, MartinDiamantmysteriet 22475893
68Widmark, MartinKinomysteriet 22305693
69Widmark, MartinBibliotekmysteriet 22185883
70Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 22136513
71Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 21775823
72Aamodt, IngunnKorte grøss 21736013
73Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 21704944
74Sortland, BjørnBergen-mysteriet 21659232
75Jensen, JørnKasper spiller finale 21617362
76Kuhn, CamillaLøs tann 21514564
77Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 21384944
78Jensen, JørnKasper på fotballeir 21367602
79Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 21364814
80Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 21275753
81Bross, HelenaHundrelappen 21234864
82Widmark, MartinSkole-mysteriet 21125383
83Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 21118052
84Widmark, MartinHotellmysteriet 20985853
85Blomquist, LiseTaekwondo er tøffest! 20968482
86Svingen, ArneMannen med seks fingre 20935214
87Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 20834974
88Sortland, BjørnOslo-mysteriet 20825583
89Svingen, ArneSpøkelseshotellet 20755164
90Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 20666383
91Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 20624924
92Sunne, Linn T.Pistolen 20585084
93Widmark, MartinCampingmysteriet 20304724
94Bross, HelenaHva vil læreren si? 20304844
95Bross, HelenaNye bestevenner 20294724
96Bross, HelenaPolitiet kommer 20194384
97Collins, SuzanneDødslekene 201611761
98Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 20017542
99Ewo, JonMonster! 19994044
100Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 19924404

967 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 136 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1940 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 05/07/2015 kl. 08:06:04


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/6 1/7 1/5 1/4 1/3 1/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As