100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 766022523
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 742716314
3Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 660012735
4Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 648312325
5Kinney, JeffGode, gamle dager 588911445
6Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 584912394
7Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 584711485
8Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 579012664
9Kibuishi, KazuSteinvokteren 577211664
10Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 569013134
11Kinney, JeffBrakkesyke 566914523
12Kinney, JeffDen brutale sannheten 559916323
13Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 551511584
14Kinney, JeffSiste stikk 548814823
15Kinney, JeffRodrick ruler 539914403
16Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 539511524
17Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 538211214
18Kinney, JeffTøffe tider 519612634
19Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 51018975
20Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 50429585
21Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 49488475
22Kinney, JeffHundedager 490812743
23Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 48859275
24Horst, Jørn LierSalamandergåten 487522112
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 47998475
26Kinney, JeffFemte hjul på vogna 467512833
27Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 45358375
28Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 44888595
29Kibuishi, KazuByen bak skyene 43137215
30Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 431011323
31Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 42897525
32Peers, BobbieLuridiumstyven 411810214
33Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 40747395
34Dahl, RoaldMatilda 406917982
35Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 404211593
36Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 39806626
37Akerlie, IbenLars er lol 39528924
38Lunde, MajaSceneskrekk 39318984
39Horst, Jørn LierUlvehundgåten 39289294
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 38756955
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 38717525
42Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 386413872
43Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 37196076
44Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 36766375
45Horst, Jørn LierUndervannsgåten 352112302
46Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 34795246
47Dahl, RoaldSVK 346111752
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 34566335
49Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 34389893
50Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 33848813
51Kibuishi, KazuAlveprinsen 33765626
52Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 334914032
53Dahl, RoaldHeksene 334313642
54Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 326510813
55Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 31227084
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 31165345
57Horst, Jørn LierRivertongåten 311410093
58Walliams, DavidGangster-bestemor 30697634
59Horst, Jørn LierLibertygåten 306810312
60Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 30165515
61Peers, BobbieKryptalportalen 30006644
62Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 29365135
63Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 29286534
64Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 29066554
65Horst, Jørn LierSjøormgåten 28675675
66Kinney, JeffDobbel innsats 28346234
67Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 28247283
68Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 280310182
69Horst, Jørn LierMaltesergåten 27978853
70Horst, Jørn LierHodeskallegåten 27126614
71Horst, Jørn LierGravrøvergåten 26598453
72Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 260410112
73Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 25806194
74Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 25706204
75Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 25167283
76Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 24756693
77Svingen, ArneMannen med seks fingre 24745804
78Aamodt, IngunnKorte grøss 24616763
79Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 244911742
80Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 24035334
81Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 23995334
82Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 23984115
83Simon, FrancescaRampete Robin får lus 23977193
84Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 23976713
85Svingen, ArneSpøkelseshotellet 23855434
86Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 237211782
87Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 23698692
88Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 23524475
89Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 23295883
90Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 23168372
91Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 22995314
92Sortland, BjørnNedtelling 22846693
93Dahl, RoaldDustene 22848892
94Bross, HelenaPå svømminga 22724405
95Svingen, ArneDen onde læreren 22605424
96Lindell, UnniForelska forever 21966363
97Lindell, UnniLove, du liksom 21916363
98Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 21886323
99Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 21825254
100Walliams, DavidDemontannlegen 21794934

989 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 150 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1948 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/04/2017 kl. 14:27:53


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/4 1/2 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As