100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 820622253
2Kinney, JeffBrakkesyke 658515364
3Kinney, JeffDen brutale sannheten 626216103
4Kinney, JeffRodrick ruler 616315364
5Kinney, JeffSiste stikk 603614574
6Kinney, JeffTøffe tider 585712684
7Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 583311525
8Kinney, JeffHundedager 572713544
9Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 544810445
10Kinney, JeffFemte hjul på vogna 543813074
11Horst, Jørn LierSalamandergåten 541322932
12Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 49799605
13Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 475012503
14Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 459610174
15Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 45588415
16Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 446511044
17Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 44089224
18Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 43698315
19Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 43508075
20Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 42959774
21Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 42527755
22Horst, Jørn LierUndervannsgåten 423913233
23Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 41847125
24Horst, Jørn LierRivertongåten 41429994
25Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 408615202
26Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 39947745
27Horst, Jørn LierLibertygåten 381511463
28Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 38026755
29Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 36066305
30Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 35936885
31Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 35706535
32Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 34927074
33Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 34828434
34Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 347210603
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 34256005
36Lindell, UnniForelska forever 33078813
37Horst, Jørn LierMaltesergåten 32179053
38Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 31669963
39Horst, Jørn LierGravrøvergåten 31538853
40Walliams, DavidGangster-bestemor 31067444
41Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 30839723
42Lindell, UnniLove, du liksom 30717863
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 29715225
44Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 29577054
45Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 29456424
46Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 28658553
47Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 283412502
48Dahl, RoaldMatilda 277214311
49Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 27696624
50Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 27635175
51Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 27366624
52Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 27347583
53Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 27325904
54Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 27225704
55Aamodt, IngunnKorte grøss 26886973
56Bross, HelenaPå svømminga 26615165
57Simon, FrancescaRampete Robin får lus 26537483
58Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 26446683
59Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 26345544
60Widmark, MartinSykehusmysteriet 26156144
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 26084495
62Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 26035524
63Svingen, ArneMannen med seks fingre 25725734
64Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 25657053
65Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 25375104
66Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 25215994
67Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 25204405
68Lindell, UnniKjæresten om natten 25037373
69Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 24968203
70Svingen, ArneSpøkelseshotellet 24425534
71Lindell, UnniRødt for kjærlighet 24216963
72Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 24166293
73Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 24156563
74Widmark, MartinBrannmysteriet 24154565
75Widmark, MartinBursdagsmysteriet 24114994
76Kuhn, CamillaLøs tann 23924775
77Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 23725294
78Bross, HelenaHva vil læreren si? 23455194
79Svingen, ArneDen onde læreren 23215454
80Jensen, JørnKasper på fotballeir 22626953
81Widmark, MartinZoo-mysteriet 22255094
82Svingen, ArneDen slemme eleven 22204425
83Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 22005494
84Jensen, JørnKasper spiller finale 22007163
85Svingen, ArneHalloweenhuset 21903935
86Svingen, ArneGrusomme netter 21854734
87Widmark, MartinFotballmysteriet 21825593
88Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 21714764
89Jensen, JørnKasper blir kaptein 21616183
90Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 21604844
91Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 21526493
92Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 21506223
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 21473825
94Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 21354834
95Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 21344844
96Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 213310622
97Ewo, JonMonster! 21334284
98Widmark, MartinKinomysteriet 21335214
99Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 21325224
100Sortland, BjørnBergen-mysteriet 21318672

975 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 147 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1951 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 14/02/2016 kl. 12:21:07


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As