100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 720321503
2Kinney, JeffBrakkesyke 574515023
3Kinney, JeffDen brutale sannheten 574015773
4Kinney, JeffRodrick ruler 543414493
5Kinney, JeffTøffe tider 531112054
6Kinney, JeffSiste stikk 528814003
7Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 515510554
8Kinney, JeffFemte hjul på vogna 496613063
9Kinney, JeffHundedager 492613033
10Horst, Jørn LierSalamandergåten 481122862
11Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 44919264
12Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 433612073
13Horst, Jørn LierUndervannsgåten 371212013
14Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 36818654
15Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 36326755
16Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 362714352
17Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 36266595
18Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 35887624
19Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 35428024
20Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 35256955
21Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 34727834
22Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 34689033
23Lindell, UnniLove, du liksom 33728493
24Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 33656335
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 33536794
26Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 33386145
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 32726105
28Lindell, UnniForelska forever 31669263
29Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 31558483
30Horst, Jørn LierLibertygåten 31169863
31Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 31138693
32Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 309310472
33Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 30675605
34Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 30146005
35Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 30115645
36Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 29929743
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 29764926
38Horst, Jørn LierMaltesergåten 28938233
39Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 28767303
40Horst, Jørn LierGravrøvergåten 28087663
41Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 27826744
42Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 27146214
43Widmark, MartinSykehusmysteriet 26755894
44Walliams, DavidGangster-bestemor 26726474
45Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 26604905
46Widmark, MartinBursdagsmysteriet 26075195
47Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 25975974
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 25974545
49Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 25535224
50Widmark, MartinBrannmysteriet 25484136
51Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 25265684
52Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 25214945
53Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 25207743
54Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 25184945
55Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 25155304
56Lindell, UnniKjæresten om natten 25107613
57Simon, FrancescaRampete Robin får lus 25068163
58Bross, HelenaPå svømminga 24934985
59Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 249211592
60Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 24755244
61Lindell, UnniRødt for kjærlighet 24677523
62Dahl, RoaldMatilda 244113941
63Widmark, MartinFotballmysteriet 23855924
64Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 23188302
65Widmark, MartinDiamantmysteriet 23135963
66Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 23053786
67Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 22906513
68Widmark, MartinZoo-mysteriet 22905204
69Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 22796853
70Kuhn, CamillaLøs tann 22664624
71Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 22644874
72Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 22615813
73Bross, HelenaHundrelappen 22604784
74Widmark, MartinBibliotekmysteriet 22535803
75Sortland, BjørnOslo-mysteriet 22406023
76Widmark, MartinKinomysteriet 22215544
77Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 22104305
78Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 22106463
79Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 22075324
80Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 22024954
81Bross, HelenaHva vil læreren si? 21994854
82Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 21965014
83Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 21835074
84Widmark, MartinCampingmysteriet 21784944
85Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 21774604
86Bross, HelenaNye bestevenner 21644724
87Widmark, MartinSkole-mysteriet 21635503
88Bross, HelenaPolitiet kommer 21284274
89Ewo, JonMonster! 21164165
90Horst, Jørn LierRivertongåten 21156383
91Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 21125004
92Widmark, MartinHotellmysteriet 21105733
93Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 21036193
94Kolstad, HaraldHytte i skogen 20994095
95Nicolaisen, FredrikkeSykkelen 20894504
96Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 20788132
97Sunne, Linn T.Pistolen 20615253
98Fiske, AnnaHallo havet! 20444954
99Kjelsen, ReidarÆsj! 20434244
100Sortland, BjørnBergen-mysteriet 20429222

970 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 139 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1904 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 30/08/2015 kl. 08:00:23


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/6 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As