100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 784321983
2Kinney, JeffDen brutale sannheten 596815753
3Kinney, JeffBrakkesyke 585814094
4Kinney, JeffRodrick ruler 568914793
5Kinney, JeffSiste stikk 560714363
6Kinney, JeffTøffe tider 525911204
7Kinney, JeffFemte hjul på vogna 521513153
8Kinney, JeffHundedager 517913063
9Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 449911723
10Horst, Jørn LierSalamandergåten 446618922
11Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 398215232
12Holsve, Mari MoenArven etter Maél 38966163
13Horst, Jørn LierUndervannsgåten 385411323
14Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 34359103
15Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 324510373
16Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 29995505
17Lindell, UnniForelska forever 29828483
18Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 29546164
19Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 29447843
20Horst, Jørn LierMaltesergåten 28537993
21Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 278811802
22Horst, Jørn LierGravrøvergåten 27887183
23Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 27796474
24Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 27789093
25Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 27676174
26Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 27587113
27Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 27436614
28Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 27425844
29Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 27366374
30Simon, FrancescaRampete Robin får lus 27328193
31Collins, SuzanneDødslekene 272513901
32Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 26634935
33Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 26367973
34Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 26255864
35Widmark, MartinSykehusmysteriet 25585434
36Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 25414925
37Lindell, UnniKjæresten om natten 25327663
38Bross, HelenaPå svømminga 25295134
39Widmark, MartinBursdagsmysteriet 25085015
40Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 25015034
41Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 25005074
42Lindell, UnniRødt for kjærlighet 25007203
43Aamodt, IngunnKorte grøss 24776343
44Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 24345234
45Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 242511982
46Widmark, MartinFotballmysteriet 24215874
47Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 24146873
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 23944645
49Jensen, JørnKasper på fotballeir 23878292
50Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 23825044
51Widmark, MartinDiamantmysteriet 23675864
52Jensen, JørnKasper spiller finale 23607992
53Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 23484545
54Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 23445104
55Kuhn, CamillaLøs tann 23194784
56Bross, HelenaHva vil læreren si? 23185024
57Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 23165054
58Jensen, JørnKasper blir kaptein 23116943
59Roth, VeronicaDivergent 22875853
60Widmark, MartinKinomysteriet 22735554
61Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 22726323
62Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 22705813
63Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 22704834
64Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 22695074
65Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 22677962
66Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 22645614
67Horst, Jørn LierLibertygåten 22385314
68Widmark, MartinZoo-mysteriet 22265404
69Widmark, MartinHotellmysteriet 22245983
70Widmark, MartinSkole-mysteriet 21995783
71Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 21976273
72Bross, HelenaNye bestevenner 21954824
73Walliams, DavidGangster-bestemor 21755074
74Blomquist, LiseTaekwondo er tøffest! 21738712
75Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 21576893
76Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 21476433
77Widmark, MartinBibliotekmysteriet 21465403
78Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 21434434
79Kolstad, HaraldHytte i skogen 21384085
80Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 21347632
81Nicolaisen, FredrikkeSykkelen 21194564
82Widmark, MartinSykkelmysteriet 21163985
83Dahl, RoaldMatilda 211112581
84Bross, HelenaHundrelappen 21064764
85Christiansen, Pål H.Matboksen 21024205
86Sunne, Linn T.Pistolen 20905293
87Simon, FrancescaRampete Robin 20886982
88Svingen, ArneSpøkelseshotellet 20855034
89Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 20818362
90Svingen, ArneMannen med seks fingre 20774844
91Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 20714504
92Kuhn, CamillaIda og ulven 20654754
93Jensen, JørnKasper scorer 20617762
94Bross, HelenaPolitiet kommer 20574324
95Egeland, TomKatakombens hemmelighet 20397532
96Nesbø, JoDoktor Proktor og det store gullrøveriet 20287032
97Jepsen, MichaelAlt om Messi 20264234
98Jensen, JørnKasper i mål 20246493
99Jensen, JørnKasper blir skadet 20247252
100Næss, Jan ChristopherKarneval 20003995

960 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 141 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1941 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/12/2014 kl. 12:35:04


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As