100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 769516624
2Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 768022313
3Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 676512865
4Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 668112545
5Kibuishi, KazuSteinvokteren 644012745
6Kinney, JeffGode, gamle dager 602411645
7Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 598612464
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 597611655
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 593912834
10Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 582913414
11Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 575612004
12Kinney, JeffBrakkesyke 571014623
13Kinney, JeffDen brutale sannheten 567716563
14Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 557911574
15Kinney, JeffSiste stikk 551214893
16Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 543911434
17Kinney, JeffRodrick ruler 537614453
18Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 52819125
19Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 52329775
20Kinney, JeffTøffe tider 520712654
21Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 51448605
22Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 50339265
23Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 50278815
24Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 49929445
25Kinney, JeffHundedager 487812883
26Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 48427956
27Horst, Jørn LierSalamandergåten 479523132
28Kinney, JeffFemte hjul på vogna 464812593
29Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 46048705
30Kibuishi, KazuByen bak skyene 45887586
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 45076966
32Akerlie, IbenLars er lol 44839444
33Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 422411323
34Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 41577415
35Peers, BobbieLuridiumstyven 403010383
36Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 40036636
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 39617075
38Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 39477635
39Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 394011703
40Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 38776266
41Horst, Jørn LierUlvehundgåten 38599424
42Lunde, MajaSceneskrekk 38378854
43Dahl, RoaldMatilda 383717472
44Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 382713892
45Kibuishi, KazuAlveprinsen 38016086
46Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 36155376
47Horst, Jørn LierUndervannsgåten 353312602
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35016445
49Kinney, JeffDobbel innsats 34966685
50Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 34215785
51Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 340514072
52Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 33429843
53Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 33428843
54Peers, BobbieKryptalportalen 32456924
55Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 322710822
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 31355425
57Walliams, DavidGangster-bestemor 31237714
58Horst, Jørn LierRivertongåten 310910033
59Dahl, RoaldHeksene 304513462
60Horst, Jørn LierLibertygåten 301310242
61Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 30037004
62Dahl, RoaldSVK 297510562
63Horst, Jørn LierSjøormgåten 29265765
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 29215115
65Horst, Jørn LierMaltesergåten 28849133
66Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 28516444
67Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 28456464
68Horst, Jørn LierHodeskallegåten 26916574
69Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 268610172
70Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 26706893
71Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 26659622
72Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 26147023
73Horst, Jørn LierGravrøvergåten 26038453
74Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 25816154
75Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 25146144
76Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 25007323
77Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 247612182
78Svingen, ArneMannen med seks fingre 24685764
79Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 24523936
80Aamodt, IngunnKorte grøss 24516793
81Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 24384195
82Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 24165434
83Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 23985284
84Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 23974545
85Svingen, ArneSpøkelseshotellet 23595394
86Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 23436653
87Simon, FrancescaRampete Robin får lus 23407033
88Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 23088322
89Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 23035704
90Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 22955374
91Svingen, ArneEn glefsende kjeft 22624964
92Bross, HelenaPå svømminga 22524514
93Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 22443845
94Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 22413765
95Svingen, ArneDen onde læreren 22375324
96Widmark, MartinSykehusmysteriet 22365274
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 22165214
98Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 21933665
99Svingen, ArneBødlene på kirkegården 21934534
100Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 21824534

990 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 150 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1952 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 25/05/2017 kl. 12:28:18


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As