100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 903516595
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 893220044
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 776422733
4Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 707815254
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 702912065
6Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 700614344
7Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 695013745
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 692815584
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 689014284
10Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 686414004
11Kibuishi, KazuByen bak skyene 668711465
12Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 660513954
13Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 621810935
14Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 617612364
15Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 615912514
16Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 614012125
17Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 610411055
18Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 601210105
19Kinney, JeffGode, gamle dager 590612314
20Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 58119715
21Kibuishi, KazuAlveprinsen 57699266
22Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 566910535
23Kinney, JeffBrakkesyke 561214743
24Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 55979296
25Kibuishi, KazuIldfuglen 55929256
26Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 557911204
27Kinney, JeffDen brutale sannheten 556616243
28Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 55459265
29Kinney, JeffSiste stikk 534514983
30Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 52118526
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 512710115
32Kinney, JeffRodrick ruler 511914223
33Kinney, JeffTøffe tider 509512873
34Horst, Jørn LierSalamandergåten 505023732
35Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 498011694
36Akerlie, IbenLars er lol 485512633
37Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 47047486
38Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 46568115
39Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 45757086
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 44487845
41Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 444614653
42Kinney, JeffDobbel innsats 44358745
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 43818375
44Kinney, JeffHundedager 437312263
45Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 43297465
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 42927525
47Kinney, JeffFemte hjul på vogna 425912193
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 418911503
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 40797145
50Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 379912083
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 37026325
52Lunde, MajaSceneskrekk 36499173
53Peers, BobbieLuridiumstyven 364310923
54Horst, Jørn LierUndervannsgåten 362213332
55Dahl, RoaldMatilda 351217871
56Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 35105656
57Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 34347574
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 33255246
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 32825665
60Horst, Jørn LierUlvehundgåten 30929403
61Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 309210063
62Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 30917004
63Horst, Jørn LierLibertygåten 304010572
64Kinney, JeffFerieparadiset 30186434
65Walliams, DavidGangster-bestemor 30188023
66Horst, Jørn LierEinsteingåten 29887983
67Horst, Jørn LierMaltesergåten 29709223
68Peers, BobbieKryptalportalen 29497953
69Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 287010902
70Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 279112832
71Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 278610752
72Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 27775395
73Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 26857993
74Molaug, Marius HornVerdens verste venn 26726174
75Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 26456484
76Horst, Jørn LierRivertongåten 26379002
77Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 26265604
78Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 25776483
79Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 25564705
80Horst, Jørn LierGravrøvergåten 25518692
81Hunter, ErinTilbake til villmarken 25455794
82Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 25136473
83Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 25104405
84Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 246711482
85Parr, MariaKeeperen og havet 24336833
86Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 24214914
87Dahl, RoaldHeksene 240612351
88Aamodt, IngunnKorte grøss 23877123
89Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 23794355
90Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 23706743
91Svingen, ArneSpøkelseshotellet 23625854
92Svingen, ArneHalloweenhuset 23514455
93Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 23446753
94Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 23368432
95Pilkey, DavHundemannen 23233346
96Svingen, ArneMannen med seks fingre 23155664
97Horst, Jørn LierSjøormgåten 23036013
98Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 22914245
99Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 22767213
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 22705334

998 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 160 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1966 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 25/04/2018 kl. 15:29:43


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/4 1/3 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As