100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 846819014
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 783822293
3Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 710317484
4Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 697315704
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 695214154
6Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 691317693
7Kibuishi, KazuByen bak skyene 684713734
8Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 680516514
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 668215924
10Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 666314174
11Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 639812765
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 633415843
13Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 628913954
14Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 627216043
15Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 622311845
16Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 620512644
17Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 616211265
18Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 615922882
19Kibuishi, KazuIldfuglen 599311515
20Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 590212714
21Kibuishi, KazuAlveprinsen 585511185
22Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 580111465
23Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 570611105
24Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 558010955
25Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 52199165
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 519812994
27Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 510311064
28Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 49048855
29Kinney, JeffGode, gamle dager 490013303
30Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 48358815
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 481510924
32Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 47249215
33Horst, Jørn LierSalamandergåten 462024511
34Kinney, JeffDen brutale sannheten 452217892
35Kinney, JeffFerieparadiset 43598994
36Kinney, JeffBrakkesyke 433615352
37Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 42948604
38Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 428612613
39Kinney, JeffSiste stikk 418315632
40Kinney, JeffDobbel innsats 415110164
41Kinney, JeffRodrick ruler 415115202
42Akerlie, IbenLars er lol 409513103
43Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 408416132
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 40128684
45Kinney, JeffTøffe tider 396713492
46Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 39506745
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37939344
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 36788484
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 36317494
50Kinney, JeffHundedager 357413362
51Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 357312062
52Kinney, JeffFemte hjul på vogna 327712922
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 32306055
54Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 32258733
55Lunde, MajaSceneskrekk 31699853
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 31546404
57Pilkey, DavHundemannen 31325255
58Horst, Jørn LierUndervannsgåten 313013072
59Molaug, Marius HornVerdens verste venn 30547504
60Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 304111512
61Peers, BobbieLuridiumstyven 299711252
62Dahl, RoaldMatilda 288617051
63Walliams, DavidGangster-bestemor 28419163
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28365894
65Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 27687303
66Horst, Jørn LierMaltesergåten 276010192
67Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 27345295
68Peers, BobbieKryptalportalen 26798503
69Horst, Jørn LierUlvehundgåten 263610022
70Horst, Jørn LierTriangelgåten 26347913
71Lunde, MajaTullball 26286384
72Peers, BobbieOrbulatoragenten 26287563
73Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 25898892
74Horst, Jørn LierLibertygåten 252311192
75Horst, Jørn LierEinsteingåten 25218393
76Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 249310622
77Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 249313391
78Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 24675344
79Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 245711002
80Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 24376383
81Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 24365384
82Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 23946023
83Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 23877423
84Horst, Jørn LierGravrøvergåten 23709642
85Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 23545224
86Hunter, ErinTilbake til villmarken 23446283
87Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 23306313
88Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 23207183
89Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 23107653
90Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 23076913
91Falch, MalinReisen til Jotundalen 22946173
92Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 22685843
93Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 22543845
94Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 22475124
95Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 22219162
96Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 22125194
97Dahl, RoaldHeksene 219911371
98Pichon, LizEkstra stilige saker (eh) 21804554
99Horst, Jørn LierSjøormgåten 21726653
100Horst, Jørn LierRivertongåten 21599832

1002 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 154 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1957 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/10/2018 kl. 07:13:53


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As