100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Bringsværd, Tor ÅgeSommer med Karsten og Petra 1049881312
2Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 717121823
3Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 556411684
4Kinney, JeffBrakkesyke 547814483
5Kinney, JeffSiste stikk 538315083
6Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 535111744
7Kinney, JeffGode, gamle dager 52649935
8Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 522410255
9Kinney, JeffRodrick ruler 514814553
10Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 505310144
11Kinney, JeffTøffe tider 503312643
12Kinney, JeffDen brutale sannheten 501915663
13Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 492311264
14Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 483710664
15Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 477011184
16Horst, Jørn LierSalamandergåten 475422112
17Kinney, JeffFemte hjul på vogna 473713223
18Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 47019814
19Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 461510964
20Kinney, JeffHundedager 450712973
21Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 43147755
22Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 430912123
23Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 42219344
24Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 41057785
25Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 408311713
26Lunde, MajaSceneskrekk 40409414
27Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 38897924
28Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 38846975
29Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 38316835
30Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 37977515
31Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 37068394
32Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 37039723
33Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 35697874
34Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 354414242
35Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 353112702
36Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 350911603
37Horst, Jørn LierRivertongåten 349310373
38Horst, Jørn LierUndervannsgåten 348012652
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 33847034
40Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 33357364
41Horst, Jørn LierUlvehundgåten 33348324
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 32686285
43Horst, Jørn LierLibertygåten 323610613
44Horst, Jørn LierHodeskallegåten 31416624
45Kibuishi, KazuSteinvokteren 31395905
46Walliams, DavidGangster-bestemor 31277923
47Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 30625805
48Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 30058543
49Dahl, RoaldMatilda 299014402
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 29515645
51Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 29335185
52Horst, Jørn LierMaltesergåten 28918723
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 27655065
54Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 26366504
55Horst, Jørn LierGravrøvergåten 26167963
56Lindell, UnniLove, du liksom 25977603
57Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 25756893
58Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 25384635
59Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 25366184
60Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 25048852
61Bross, HelenaPå svømminga 24915084
62Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 24789242
63Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 24756753
64Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 24715184
65Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 24705604
66Peers, BobbieLuridiumstyven 24687113
67Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 24455754
68Walliams, DavidDemontannlegen 24134775
69Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 24125644
70Kuhn, CamillaLøs tann 23924665
71Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 23844675
72Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 23769432
73Widmark, MartinBrannmysteriet 23754784
74Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 23716423
75Widmark, MartinSykehusmysteriet 23655734
76Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 23466463
77Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 23437423
78Widmark, MartinBursdagsmysteriet 23355114
79Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 23354335
80Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 23344914
81Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 23093646
82Lindell, UnniForelska forever 23037593
83Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 22747892
84Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 22535204
85Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 22477712
86Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 22425284
87Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 22115703
88Simon, FrancescaRampete Robin får lus 21667173
89Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 21513995
90Dahl, RoaldHeksene 213210552
91Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 21294874
92Bross, HelenaHundrelappen 21244814
93Widmark, MartinFotballmysteriet 21195513
94Kibuishi, KazuByen bak skyene 20984025
95Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 20975933
96Widmark, MartinZoo-mysteriet 20895094
97Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 20855403
98Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 20845024
99Bross, HelenaPolitiet kommer 20604584
100Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 20465513

978 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 147 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1966 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 27/08/2016 kl. 09:21:59


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/7 1/6 1/3 1/4 1/8 1/5 1/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As