100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 793118764
2Kibuishi, KazuSteinvokteren 763815544
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 685922593
4Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 626914174
5Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 621313854
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 609911175
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 593514883
8Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 583712474
9Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 581112804
10Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 580714643
11Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 574213604
12Kibuishi, KazuByen bak skyene 55289875
13Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 549813084
14Kinney, JeffGode, gamle dager 549112434
15Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 52469505
16Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 52279915
17Kinney, JeffBrakkesyke 521414833
18Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 511810065
19Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 507910234
20Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 505210854
21Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 505010914
22Kinney, JeffDen brutale sannheten 502016363
23Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 48098665
24Kibuishi, KazuAlveprinsen 48098355
25Kinney, JeffTøffe tider 478513173
26Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 47829854
27Kinney, JeffSiste stikk 477714963
28Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 47588615
29Kinney, JeffRodrick ruler 475214823
30Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 463311913
31Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 46258265
32Horst, Jørn LierSalamandergåten 461123321
33Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 459310204
34Kibuishi, KazuIldfuglen 44488015
35Akerlie, IbenLars er lol 435611693
36Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 42668025
37Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 410914992
38Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 407111633
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 40627585
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 40348304
41Kinney, JeffHundedager 400912383
42Kinney, JeffFemte hjul på vogna 396712513
43Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 39667365
44Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 39466765
45Kinney, JeffDobbel innsats 39017785
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 37957175
47Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 36476765
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 34847874
49Lunde, MajaSceneskrekk 34419123
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 34216225
51Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 34106085
52Peers, BobbieLuridiumstyven 334310533
53Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 332011552
54Horst, Jørn LierUndervannsgåten 326012872
55Horst, Jørn LierEinsteingåten 30517753
56Horst, Jørn LierUlvehundgåten 30329253
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 30195715
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 29244925
59Horst, Jørn LierLibertygåten 285510532
60Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 28356914
61Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 281010732
62Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 276713202
63Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 27638593
64Horst, Jørn LierMaltesergåten 27419192
65Horst, Jørn LierRivertongåten 27269572
66Walliams, DavidGangster-bestemor 27248223
67Dahl, RoaldMatilda 271616061
68Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 27089822
69Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 267311342
70Peers, BobbieKryptalportalen 26457123
71Horst, Jørn LierGravrøvergåten 24888972
72Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 24286263
73Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 23734874
74Horst, Jørn LierSjøormgåten 23626163
75Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 23386133
76Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 22846723
77Hunter, ErinTilbake til villmarken 22815544
78Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 22814455
79Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 22757133
80Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 22504245
81Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 22474874
82Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 22465214
83Horst, Jørn LierHodeskallegåten 22056443
84Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 21995394
85Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 21785643
86Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 21685973
87Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 21636123
88Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 21484045
89Svingen, ArneHalloweenhuset 21344504
90Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 21166983
91Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 21035353
92Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 20998452
93Svingen, ArneMannen med seks fingre 20965583
94Widmark, MartinMotemysteriet 20885054
95Aamodt, IngunnKorte grøss 20657022
96Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 20565004
97Svingen, ArneSpøkelseshotellet 20565703
98Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 20555653
99Kuhn, CamillaLøs tann 20374294
100Dahl, RoaldHeksene 203411501

994 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 149 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1947 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/01/2018 kl. 15:27:08


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As