100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Bringsværd, Tor ÅgeSommer med Karsten og Petra 1050181312
2Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 719322673
3Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 573412064
4Kinney, JeffSiste stikk 544515333
5Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 532311804
6Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 529610485
7Kinney, JeffBrakkesyke 529214713
8Kinney, JeffGode, gamle dager 526610185
9Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 523010455
10Kinney, JeffRodrick ruler 518614773
11Kinney, JeffDen brutale sannheten 510916113
12Kinney, JeffTøffe tider 510212893
13Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 503011664
14Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 492211444
15Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 492110454
16Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 491810824
17Kinney, JeffFemte hjul på vogna 483613463
18Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 471911444
19Horst, Jørn LierSalamandergåten 468923202
20Kinney, JeffHundedager 455113093
21Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 44429774
22Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 44338055
23Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 437412233
24Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 42258085
25Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 418611913
26Lunde, MajaSceneskrekk 41009574
27Horst, Jørn LierUlvehundgåten 40038864
28Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 39897205
29Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 39608214
30Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 38777105
31Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 38597585
32Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 37498864
33Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 36899943
34Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 368813672
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 35667774
36Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 352811733
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 35237154
38Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 35226255
39Horst, Jørn LierUndervannsgåten 346912812
40Kibuishi, KazuSteinvokteren 34526765
41Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 344414422
42Dahl, RoaldMatilda 336515902
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 33336245
44Horst, Jørn LierRivertongåten 332810063
45Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 32717354
46Horst, Jørn LierLibertygåten 320610673
47Walliams, DavidGangster-bestemor 31108043
48Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 30925375
49Horst, Jørn LierHodeskallegåten 30386634
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 30005675
51Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 29768633
52Horst, Jørn LierMaltesergåten 28988763
53Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 28966664
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 28605135
55Lindell, UnniLove, du liksom 26828013
56Peers, BobbieLuridiumstyven 26557893
57Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 26524955
58Horst, Jørn LierGravrøvergåten 26348093
59Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 26306524
60Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 25727033
61Bross, HelenaPå svømminga 25615095
62Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 25256104
63Dahl, RoaldHeksene 246713131
64Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 24664565
65Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 24639172
66Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 24465364
67Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 24427633
68Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 24316663
69Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 24299262
70Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 24195484
71Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 24176593
72Walliams, DavidDemontannlegen 24124635
73Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 24025884
74Widmark, MartinBursdagsmysteriet 24015114
75Kuhn, CamillaLøs tann 23974645
76Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 23896733
77Widmark, MartinBrannmysteriet 23754745
78Lindell, UnniForelska forever 23737753
79Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 23525084
80Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 23288142
81Widmark, MartinSykehusmysteriet 23275863
82Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 23039822
83Kibuishi, KazuByen bak skyene 23024345
84Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 22974565
85Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 22867792
86Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 22789452
87Dahl, RoaldSVK 22769392
88Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 22563606
89Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 22405344
90Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 22345164
91Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 21963965
92Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 21925523
93Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 21495483
94Bross, HelenaHundrelappen 21404854
95Kuhn, CamillaIda og ulven 21395244
96Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 21315224
97Widmark, MartinZoo-mysteriet 21215214
98Ewo, JonMonster! 21184534
99Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 21143635
100Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 21045843

978 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 144 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1967 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 26/09/2016 kl. 17:26:19


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/3 1/4 1/8 1/5 1/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As