100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 707416804
2Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 667022143
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 634813084
4Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 618513014
5Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 614112644
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 550811584
7Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 548512704
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 548213813
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 546912434
10Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 543512114
11Kinney, JeffGode, gamle dager 543011664
12Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 523811594
13Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 51359235
14Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 48929785
15Kinney, JeffBrakkesyke 488214003
16Kinney, JeffDen brutale sannheten 486016193
17Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 48359175
18Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 48308795
19Kinney, JeffSiste stikk 479214533
20Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 478811214
21Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 47838315
22Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 46749434
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 46579275
24Kinney, JeffRodrick ruler 463814143
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 45917955
26Kinney, JeffTøffe tider 453912323
27Kibuishi, KazuByen bak skyene 44767875
28Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 44548805
29Akerlie, IbenLars er lol 44329354
30Horst, Jørn LierSalamandergåten 438021941
31Kinney, JeffHundedager 413912643
32Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 40246925
33Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 401611423
34Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 39597605
35Kibuishi, KazuAlveprinsen 39406386
36Kinney, JeffFemte hjul på vogna 387912093
37Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 36746325
38Kinney, JeffDobbel innsats 36666925
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 36567045
40Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 365213942
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 36167744
42Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 36076205
43Lunde, MajaSceneskrekk 35178833
44Peers, BobbieLuridiumstyven 347010013
45Horst, Jørn LierUlvehundgåten 34619233
46Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 34565626
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 33846575
48Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 335611053
49Horst, Jørn LierUndervannsgåten 333412592
50Dahl, RoaldMatilda 320516101
51Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 30568893
52Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 30565985
53Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 303213812
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 30325475
55Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 29956974
56Peers, BobbieKryptalportalen 29416794
57Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 29209423
58Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 286110802
59Walliams, DavidGangster-bestemor 28587833
60Horst, Jørn LierRivertongåten 28509802
61Horst, Jørn LierMaltesergåten 27999203
62Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 27465205
63Horst, Jørn LierSjøormgåten 27275724
64Horst, Jørn LierLibertygåten 27139992
65Dahl, RoaldHeksene 260613101
66Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 25906194
67Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 257610152
68Kibuishi, KazuIldfuglen 25735115
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 25154066
70Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 24676363
71Horst, Jørn LierHodeskallegåten 24636553
72Dahl, RoaldSVK 24609962
73Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 24547343
74Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 24515434
75Horst, Jørn LierGravrøvergåten 24108202
76Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 23646943
77Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 23466143
78Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 23429272
79Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 23256873
80Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 23223796
81Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 23056333
82Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 22884704
83Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 22565324
84Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 22434275
85Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 22365584
86Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 21845833
87Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 21666513
88Bross, HelenaPå svømminga 21094464
89Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 21093765
90Svingen, ArneMannen med seks fingre 21085733
91Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 20983925
92Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 20884644
93Widmark, MartinSykehusmysteriet 20875273
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 20683685
95Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 20635433
96Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 20485263
97Widmark, MartinBursdagsmysteriet 20484554
98Kuhn, CamillaLøs tann 20374144
99Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 20368272
100Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 20295413

990 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 148 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1938 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/07/2017 kl. 07:46:50


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As