100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 808622773
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 750115424
3Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 669712635
4Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 648912215
5Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 601611455
6Kinney, JeffGode, gamle dager 599711145
7Kinney, JeffBrakkesyke 593614774
8Kinney, JeffDen brutale sannheten 592416273
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 589712264
10Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 586212544
11Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 574812754
12Kinney, JeffSiste stikk 574814933
13Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 568911554
14Kinney, JeffRodrick ruler 568114713
15Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 554611085
16Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 554211114
17Kibuishi, KazuSteinvokteren 549410635
18Kinney, JeffTøffe tider 546412764
19Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 52318945
20Kinney, JeffHundedager 520113053
21Horst, Jørn LierSalamandergåten 504322392
22Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 49989485
23Kinney, JeffFemte hjul på vogna 498112893
24Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 49308305
25Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 48539055
26Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 48318275
27Dahl, RoaldMatilda 473719852
28Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 44908515
29Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 447911473
30Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 42937575
31Peers, BobbieLuridiumstyven 426810234
32Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 424511633
33Kibuishi, KazuByen bak skyene 42236906
34Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 41927435
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 40986995
36Horst, Jørn LierUlvehundgåten 40689264
37Lunde, MajaSceneskrekk 40688874
38Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 40667565
39Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 389213712
40Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 38216156
41Dahl, RoaldSVK 371711823
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 36686405
43Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 36449813
44Horst, Jørn LierUndervannsgåten 357712512
45Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 35615965
46Dahl, RoaldHeksene 354614182
47Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 353811183
48Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 35388524
49Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 353313982
50Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 34636685
51Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 33875016
52Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 32506215
53Walliams, DavidGangster-bestemor 32277684
54Kibuishi, KazuAlveprinsen 32095336
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 31955276
56Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 31897234
57Akerlie, IbenLars er lol 31698173
58Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 315410842
59Horst, Jørn LierLibertygåten 312710223
60Horst, Jørn LierRivertongåten 30779633
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 30655215
62Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 30406694
63Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 28967293
64Horst, Jørn LierMaltesergåten 28178863
65Horst, Jørn LierHodeskallegåten 27896824
66Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 27796274
67Aamodt, IngunnKorte grøss 27437003
68Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 272212302
69Horst, Jørn LierGravrøvergåten 27198203
70Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 27036144
71Svingen, ArneMannen med seks fingre 26525854
72Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 26397363
73Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 26226164
74Svingen, ArneSpøkelseshotellet 26135584
75Peers, BobbieKryptalportalen 25766104
76Sortland, BjørnNedtelling 25616753
77Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 25194295
78Dahl, RoaldDustene 24969452
79Simon, FrancescaRampete Robin får lus 24867243
80Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 248410162
81Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 24735444
82Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 247111132
83Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 24576553
84Svingen, ArneDen onde læreren 24565514
85Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 24485294
86Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 24324505
87Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 24315334
88Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 24168442
89Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 23957853
90Lindell, UnniLove, du liksom 23786583
91Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 23774814
92Horst, Jørn LierSjøormgåten 23525234
93Lindell, UnniForelska forever 23486713
94Bross, HelenaPå svømminga 23424315
95Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 23288062
96Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 23146493
97Jensen, JørnKasper på fotballeir 23067013
98Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 23045754
99Dahl, RoaldDen magiske fingeren 22858612
100Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 22786123

988 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 148 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1991 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/03/2017 kl. 14:29:15


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/2 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As