100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 836216784
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 786320063
3Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 682815544
4Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 671722422
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 666512195
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 663714054
7Kibuishi, KazuByen bak skyene 650211765
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 650115394
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 649814444
10Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 637014074
11Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 620214354
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 618314154
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 609012384
14Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 593912584
15Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 593110925
16Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 592211305
17Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 579610015
18Kibuishi, KazuIldfuglen 56499625
19Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 56439266
20Kibuishi, KazuAlveprinsen 55369405
21Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 549810215
22Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 549611234
23Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 54129455
24Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 54069425
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 528712344
26Kinney, JeffGode, gamle dager 526112254
27Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 515810434
28Kinney, JeffDen brutale sannheten 479915823
29Kinney, JeffBrakkesyke 474913953
30Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 471210244
31Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 46507845
32Kinney, JeffSiste stikk 459514553
33Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 45797426
34Horst, Jørn LierSalamandergåten 455223101
35Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 45048375
36Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 449811663
37Kinney, JeffRodrick ruler 448814033
38Akerlie, IbenLars er lol 445712783
39Kinney, JeffTøffe tider 439112613
40Kinney, JeffDobbel innsats 41488844
41Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 41347455
42Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 401714222
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 39917835
44Kinney, JeffFerieparadiset 39427375
45Kinney, JeffHundedager 378811903
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37718294
47Kinney, JeffFemte hjul på vogna 369811823
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 36857654
49Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 361311203
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35867055
51Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 35575945
52Dahl, RoaldMatilda 338017251
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 32406245
54Lunde, MajaSceneskrekk 32019083
55Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 318811862
56Horst, Jørn LierUndervannsgåten 318612782
57Peers, BobbieLuridiumstyven 314610323
58Molaug, Marius HornVerdens verste venn 31426864
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 31415335
60Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 30517464
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 29355615
62Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 27866654
63Peers, BobbieKryptalportalen 27798263
64Walliams, DavidGangster-bestemor 27088173
65Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 270110512
66Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26976923
67Peers, BobbieOrbulatoragenten 26766813
68Horst, Jørn LierMaltesergåten 26728922
69Horst, Jørn LierUlvehundgåten 26269142
70Pilkey, DavHundemannen 26203936
71Horst, Jørn LierEinsteingåten 25747603
72Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 25639552
73Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 255510562
74Horst, Jørn LierLibertygåten 25319902
75Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 25188323
76Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 24966263
77Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 24815144
78Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 24775734
79Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 245012761
80Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 24394255
81Lunde, MajaTullball 24005374
82Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 23624794
83Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 23498912
84Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 23494505
85Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 23384684
86Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 23156493
87Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 22636183
88Dahl, RoaldHeksene 224512461
89Hunter, ErinTilbake til villmarken 22455643
90Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 22246303
91Horst, Jørn LierGravrøvergåten 21928402
92Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 21927632
93Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 21744374
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 21704454
95Parr, MariaKeeperen og havet 21416793
96 Guinness world records 2018 21383995
97Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 21326773
98Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 21293436
99Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 21094684
100Horst, Jørn LierRivertongåten 21058412

1001 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 161 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1962 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/06/2018 kl. 13:15:20


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/4 1/3 1/1 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As