100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Bringsværd, Tor ÅgeSommer med Karsten og Petra 1049981312
2Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 825922483
3Kinney, JeffBrakkesyke 630114504
4Kinney, JeffSiste stikk 611515323
5Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 598911785
6Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 592211305
7Kinney, JeffRodrick ruler 589314823
8Kinney, JeffDen brutale sannheten 578415703
9Kinney, JeffTøffe tider 569612654
10Kinney, JeffGode, gamle dager 55939585
11Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 55339995
12Kinney, JeffFemte hjul på vogna 542113514
13Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 541410615
14Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 52939695
15Horst, Jørn LierSalamandergåten 523922722
16Kinney, JeffHundedager 519713213
17Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 518011124
18Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 508811074
19Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 50109565
20Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 495110884
21Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 469312103
22Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 463011963
23Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 45347506
24Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 44749074
25Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 42747535
26Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 41879884
27Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 41537805
28Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 41457315
29Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 41037855
30Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 40448534
31Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 40376556
32Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 400614582
33Horst, Jørn LierUndervannsgåten 398413143
34Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 39686675
35Horst, Jørn LierRivertongåten 395010333
36Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 377811483
37Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 377513352
38Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 37636905
39Horst, Jørn LierLibertygåten 369611353
40Lunde, MajaSceneskrekk 35628024
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35406105
42Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 35227414
43Horst, Jørn LierHodeskallegåten 34456555
44Walliams, DavidGangster-bestemor 34317944
45Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 33248553
46Horst, Jørn LierMaltesergåten 31538963
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 31535515
48Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 31395226
49Kibuishi, KazuSteinvokteren 29875305
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 29725025
51Dahl, RoaldMatilda 290714222
52Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 28896554
53Lindell, UnniLove, du liksom 28527763
54Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 28426834
55Horst, Jørn LierGravrøvergåten 28358223
56Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 27636054
57Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 27479172
58Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 27376993
59Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 27369482
60Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 27335315
61Peers, BobbieLuridiumstyven 27136394
62Lindell, UnniForelska forever 26918193
63Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 26718393
64Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 26225604
65Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 26214485
66Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 26195614
67Walliams, DavidDemontannlegen 25994765
68Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 25897323
69Bross, HelenaPå svømminga 25835145
70Simon, FrancescaRampete Robin får lus 25777483
71Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 25674595
72Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 25606593
73Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 25536194
74Widmark, MartinSykehusmysteriet 25535944
75Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 25135374
76Widmark, MartinBrannmysteriet 25094855
77Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 25065324
78Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 25005894
79Aamodt, IngunnKorte grøss 24966823
80Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 24836373
81Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 24657833
82Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 24629172
83Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 24245624
84Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 24234815
85Widmark, MartinBursdagsmysteriet 24145044
86Kuhn, CamillaLøs tann 23724675
87Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 23204984
88Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 22943835
89Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 22866243
90Svingen, ArneMannen med seks fingre 22565883
91Widmark, MartinFotballmysteriet 22475683
92Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 22416933
93Widmark, MartinZoo-mysteriet 22215114
94Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 22216133
95Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 22196353
96Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 21863995
97Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 21804754
98Widmark, MartinKinomysteriet 21665284
99Svingen, ArneSpøkelseshotellet 21555603
100Ewo, JonMonster! 21444494

976 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 146 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1975 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 30/06/2016 kl. 16:45:30


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/6 1/3 1/4 1/5 1/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As