100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 773621453
2Kinney, JeffDen brutale sannheten 612515583
3Kinney, JeffBrakkesyke 612314914
4Kinney, JeffRodrick ruler 589814684
5Kinney, JeffSiste stikk 564714034
6Kinney, JeffTøffe tider 552311774
7Kinney, JeffFemte hjul på vogna 530612944
8Kinney, JeffHundedager 528613114
9Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 517110295
10Horst, Jørn LierSalamandergåten 489622072
11Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 463712083
12Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 46039105
13Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 38616545
14Horst, Jørn LierUndervannsgåten 382512223
15Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 37786775
16Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 377514262
17Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 37658544
18Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 36707924
19Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 36667404
20Lindell, UnniLove, du liksom 36528514
21Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 36257644
22Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 34806585
23Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 34766655
24Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 34446045
25Lindell, UnniForelska forever 34119373
26Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 34086055
27Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 34058803
28Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 339210643
29Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 33575815
30Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 32619933
31Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 32238373
32Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 30835855
33Horst, Jørn LierLibertygåten 30539623
34Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 30517384
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 30114736
36Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 30085355
37Simon, FrancescaRampete Robin får lus 29788143
38Horst, Jørn LierMaltesergåten 29458053
39Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 29346874
40Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 29095295
41Walliams, DavidGangster-bestemor 28806534
42Widmark, MartinSykehusmysteriet 28645994
43Horst, Jørn LierGravrøvergåten 28627583
44Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 28416214
45Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 28368043
46Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 28315994
47Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 28108053
48Lindell, UnniKjæresten om natten 27787963
49Lindell, UnniRødt for kjærlighet 27047673
50Dahl, RoaldMatilda 268914721
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 26884466
52Widmark, MartinBursdagsmysteriet 26825115
53Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 267111822
54Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 26554885
55Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 26545235
56Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 26395265
57Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 26385095
58Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 26007223
59Bross, HelenaPå svømminga 25935125
60Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 25885634
61Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 25755274
62Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 25664725
63Widmark, MartinFotballmysteriet 24925924
64Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 24808173
65Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 24386593
66Widmark, MartinZoo-mysteriet 24225334
67Widmark, MartinDiamantmysteriet 24135964
68Widmark, MartinBibliotekmysteriet 24115954
69Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 23845004
70Widmark, MartinKinomysteriet 23815734
71Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 23776613
72Kuhn, CamillaLøs tann 23714605
73Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 23625774
74Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 23305953
75Bross, HelenaHundrelappen 23214834
76Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 23034864
77Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 22844954
78Widmark, MartinSkole-mysteriet 22735424
79Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 22594944
80Widmark, MartinHotellmysteriet 22425863
81Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 22416573
82Sortland, BjørnBergen-mysteriet 22359192
83Jensen, JørnKasper på fotballeir 22337672
84Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 22315064
85Bross, HelenaHva vil læreren si? 22304924
86Bross, HelenaNye bestevenner 22284744
87Sunne, Linn T.Pistolen 22275294
88Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 22248102
89Jensen, JørnKasper spiller finale 22207393
90Widmark, MartinCampingmysteriet 22164804
91Bross, HelenaPolitiet kommer 21964385
92Aamodt, IngunnKorte grøss 21965843
93Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 21914375
94Kolstad, HaraldHytte i skogen 21894325
95Ewo, JonMonster! 21734035
96Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 21717592
97Fiske, AnnaHallo havet! 21705074
98Sortland, BjørnOslo-mysteriet 21645623
99Nicolaisen, FredrikkeSykkelen 21554464
100Svingen, ArneSpøkelseshotellet 21375284

970 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 139 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1947 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 29/07/2015 kl. 12:21:26


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/6 1/7 1/5 1/4 1/3 1/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As