100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 848721753
2Kinney, JeffDen brutale sannheten 631215204
3Kinney, JeffSiste stikk 627714264
4Kinney, JeffRodrick ruler 610214274
5Kinney, JeffBrakkesyke 602113614
6Kinney, JeffFemte hjul på vogna 579512904
7Kinney, JeffHundedager 568112994
8Kinney, JeffTøffe tider 519510265
9Horst, Jørn LierSalamandergåten 483419602
10Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 423510663
11Horst, Jørn LierUndervannsgåten 401510963
12Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 393314152
13Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 385912483
14Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 36168934
15Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 332810623
16Collins, SuzanneDødslekene 312413462
17Lindell, UnniForelska forever 30467763
18Aamodt, IngunnKorte grøss 29296594
19Horst, Jørn LierGravrøvergåten 28866394
20Horst, Jørn LierMaltesergåten 28507333
21Nesbø, JoDoktor Proktors tidsbadekar 284910112
22Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 28486414
23Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 28437973
24Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 27865584
25Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 27286824
26Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 27135894
27Widmark, MartinBursdagsmysteriet 26504955
28Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 26478403
29Nesbø, JoDoktor Proktor og det store gullrøveriet 26448143
30Nesbø, JoDoktor Proktor og verdens undergang. Kanskje 26219352
31Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 26205374
32Widmark, MartinSykehusmysteriet 26085584
33Lindell, UnniKjæresten om natten 25757503
34Lindell, UnniRødt for kjærlighet 25726933
35Simon, FrancescaRampete Robin 25567323
36Bross, HelenaPå svømminga 25394925
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 24934845
38Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 24894745
39Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 24828322
40Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 24815264
41Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 24705514
42Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 24684745
43Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 24675164
44Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 24295014
45Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 24224625
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 24194285
47Widmark, MartinFotballmysteriet 24045724
48Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 238012591
49Simon, FrancescaRampete Robin får lus 23607103
50Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 23588182
51Bross, HelenaHva vil læreren si? 23574984
52Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 23375844
53Sortland, BjørnBergen-mysteriet 23219692
54Widmark, MartinZoo-mysteriet 23215234
55Widmark, MartinKinomysteriet 23105374
56Widmark, MartinDiamantmysteriet 23055813
57Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 23045564
58Widmark, MartinSkole-mysteriet 23035524
59Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 22916213
60Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 22844385
61Kuhn, CamillaLøs tann 22774505
62Dahl, RoaldMatilda 227713081
63Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 22756513
64Jensen, JørnKasper på fotballeir 22688192
65Bross, HelenaNye bestevenner 22574834
66Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 22525324
67Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 22484015
68Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 22476133
69McGowan, AnthonyDonut-dagbøkene 22385504
70Bross, HelenaHundrelappen 22254574
71Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 22177512
72Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 21914494
73Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 21825653
74Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 21804464
75Simon, FrancescaRampete Robin og barnevakten 21776373
76Widmark, MartinBibliotekmysteriet 21745334
77Svingen, ArneMannen med seks fingre 21614834
78Sortland, BjørnNew York-mysteriet 21608482
79Aamodt, IngunnDukken 21575264
80Widmark, MartinHotellmysteriet 21495863
81Sortland, BjørnMexico City-mysteriet 21415823
82Widmark, MartinCampingmysteriet 21034764
83Simon, FrancescaRampete Robin og talentkonkurransen 20974964
84Svingen, ArneSpøkelseshotellet 20964734
85Simon, FrancescaRampete Robin og mumiens forbannelse 20856353
86Sunne, Linn T.Pistolen 20775154
87Simon, FrancescaRampete Robin og den hemmelige klubben 20716593
88Blomquist, LiseTaekwondo er tøffest! 20647892
89Ewo, JonMonster! 20523715
90Aamodt, IngunnKjøtt og blod 20448322
91Widmark, MartinSirkusmysteriet 20405633
92Jensen, JørnKasper blir kaptein 20346593
93Odgers, SallyTitanic 20305044
94Widmark, MartinMumie-mysteriet 20215073
95Simon, FrancescaRampete Robin raner banken 20184554
96Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 20156553
97Kuhn, CamillaIda og ulven 20104284
98Collins, SuzanneOpp i flammer 20077292
99Bross, HelenaPolitiet kommer 19994104
100Walliams, DavidGangster-bestemor 19974004

947 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 143 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1919 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/07/2014 kl. 07:43:23


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/4 1/2 1/5 1/1 1/7

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As