100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 838722113
2Kinney, JeffDen brutale sannheten 657116084
3Kinney, JeffBrakkesyke 637014444
4Kinney, JeffRodrick ruler 612714874
5Kinney, JeffSiste stikk 601914494
6Kinney, JeffTøffe tider 566111584
7Kinney, JeffFemte hjul på vogna 557513294
8Kinney, JeffHundedager 547313264
9Horst, Jørn LierSalamandergåten 480921272
10Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 475611764
11Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 406515162
12Holsve, Mari MoenArven etter Maél 38515471
13Horst, Jørn LierUndervannsgåten 382911553
14Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 36187514
15Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 358710303
16Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 35235995
17Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 34068973
18Lindell, UnniForelska forever 32648823
19Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 31979513
20Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 31908683
21Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 31485435
22Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 30896664
23Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 30626125
24Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 30346734
25Simon, FrancescaRampete Robin får lus 30187943
26Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 29986964
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 29685405
28Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 29607324
29Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 28827623
30Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 28815974
31Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 28627203
32Horst, Jørn LierMaltesergåten 28358023
33Widmark, MartinSykehusmysteriet 28215864
34Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 27936064
35Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 27926384
36Lindell, UnniRødt for kjærlighet 27927533
37Lindell, UnniKjæresten om natten 27867713
38Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 27758033
39Aamodt, IngunnKorte grøss 27326434
40Horst, Jørn LierGravrøvergåten 27297123
41Collins, SuzanneDødslekene 271713422
42Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 267912242
43Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 26787183
44Dahl, RoaldMatilda 264613491
45Jensen, JørnKasper spiller finale 26297893
46Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 261211312
47Widmark, MartinBursdagsmysteriet 26125085
48Walliams, DavidGangster-bestemor 26105984
49Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 25836434
50Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 25818423
51Lindell, UnniLove, du liksom 25537163
52Jensen, JørnKasper på fotballeir 25417823
53Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 25384935
54Bross, HelenaPå svømminga 25205015
55Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 24995094
56Jensen, JørnKasper blir kaptein 24976713
57Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 24765054
58Widmark, MartinFotballmysteriet 24725774
59Blomquist, LiseTaekwondo er tøffest! 24708832
60Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 24525204
61Horst, Jørn LierLibertygåten 24515924
62Widmark, MartinDiamantmysteriet 24445564
63Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 24324695
64Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 24266064
65Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 24074874
66Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 24075164
67Svingen, ArneMannen med seks fingre 24075084
68Widmark, MartinHotellmysteriet 23876023
69Simon, FrancescaRampete Robin 23816863
70Svingen, ArneSpøkelseshotellet 23695164
71Jensen, JørnKasper blir skadet 23507183
72Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 23234595
73Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 23184934
74Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 23154075
75Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 23106393
76Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 23087253
77Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 23085214
78Widmark, MartinSkole-mysteriet 23045664
79Widmark, MartinZoo-mysteriet 23005214
80Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 22954924
81Sortland, BjørnBergen-mysteriet 22949352
82Jepsen, MichaelAlt om Messi 22924255
83Widmark, MartinBibliotekmysteriet 22735514
84Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 22725644
85Kuhn, CamillaLøs tann 22704684
86Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 22665094
87Widmark, MartinKinomysteriet 22635254
88Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 22417582
89Sunne, Linn T.Pistolen 22385144
90Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 22345943
91Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 22067902
92Bross, HelenaHva vil læreren si? 22034874
93Svingen, ArneDen onde læreren 22014864
94Aamodt, IngunnDukken 21865444
95Odgers, SallyTitanic 21714924
96Bross, HelenaNye bestevenner 21594784
97Nicolaisen, FredrikkeSykkelen 21444514
98Jensen, JørnKasper scorer 21277023
99Kuhn, CamillaIda og ulven 21254684
100Bross, HelenaHundrelappen 21114774

960 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 133 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1945 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 05/03/2015 kl. 12:36:30


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/3 1/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As