100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 875621804
2Kinney, JeffDen brutale sannheten 700115944
3Kinney, JeffBrakkesyke 683314954
4Kinney, JeffRodrick ruler 646215044
5Kinney, JeffSiste stikk 636014474
6Kinney, JeffTøffe tider 603711775
7Kinney, JeffFemte hjul på vogna 595613364
8Kinney, JeffHundedager 581913234
9Horst, Jørn LierSalamandergåten 518321682
10Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 495712074
11Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 42188454
12Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 419315102
13Horst, Jørn LierUndervannsgåten 405111793
14Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 38796316
15Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 37639224
16Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 37479224
17Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 371210373
18Lindell, UnniForelska forever 35719243
19Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 35387094
20Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 35217734
21Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 34957864
22Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 34908853
23Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 34756405
24Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 34635746
25Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 34417144
26Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 34259863
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 34146205
28Lindell, UnniLove, du liksom 33918144
29Simon, FrancescaRampete Robin får lus 32718144
30Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 31377354
31Horst, Jørn LierMaltesergåten 30738363
32Dahl, RoaldMatilda 306814482
33Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 30355515
34Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 30346644
35Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 29925605
36Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 29897384
37Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 29846004
38Lindell, UnniKjæresten om natten 29777963
39Widmark, MartinSykehusmysteriet 29305795
40Lindell, UnniRødt for kjærlighet 29217653
41Horst, Jørn LierGravrøvergåten 29147343
42Walliams, DavidGangster-bestemor 29036244
43Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 285912102
44Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 28515994
45Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 28375415
46Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 28157333
47Aamodt, IngunnKorte grøss 28106414
48Collins, SuzanneDødslekene 279913352
49Widmark, MartinBursdagsmysteriet 27545055
50Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 27408603
51Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 27295025
52Jensen, JørnKasper spiller finale 27298143
53Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 27277953
54Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 27116494
55Horst, Jørn LierLibertygåten 26858223
56Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 26614985
57Bross, HelenaPå svømminga 26495065
58Widmark, MartinFotballmysteriet 26446024
59Blomquist, LiseTaekwondo er tøffest! 26199092
60Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 26174336
61Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 26155215
62Jensen, JørnKasper på fotballeir 26147873
63Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 26005284
64Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 26005015
65Widmark, MartinDiamantmysteriet 25995854
66Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 25864735
67Sortland, BjørnBergen-mysteriet 25809772
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 25584196
69Svingen, ArneSpøkelseshotellet 25555524
70Svingen, ArneMannen med seks fingre 25055304
71Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 25045974
72Widmark, MartinHotellmysteriet 24946204
73Widmark, MartinZoo-mysteriet 24695294
74Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 24695144
75Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 24585114
76Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 24524475
77Jensen, JørnKasper blir kaptein 24446463
78Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 24434545
79Simon, FrancescaRampete Robin 24397033
80Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 243010742
81Kuhn, CamillaLøs tann 24134785
82Widmark, MartinKinomysteriet 24135264
83Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 24074904
84Widmark, MartinSkole-mysteriet 24065764
85Sortland, BjørnOslo-mysteriet 23986153
86Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 23974854
87Sunne, Linn T.Pistolen 23975144
88Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 23905604
89Widmark, MartinBibliotekmysteriet 23825484
90Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 23796153
91Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 23756493
92Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 23664984
93Svingen, ArneDen onde læreren 23224944
94Jepsen, MichaelAlt om Messi 23144175
95Jensen, JørnKasper blir skadet 22976823
96Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 22927283
97Kolstad, HaraldHytte i skogen 22534345
98Odgers, SallyTitanic 22424924
99Nicolaisen, FredrikkeSykkelen 22364494
100Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 22267642

962 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 135 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1946 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 18/04/2015 kl. 12:26:33


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/4 1/3 1/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As