100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 799221773
2Kinney, JeffSiste stikk 596914204
3Kinney, JeffDen brutale sannheten 589215523
4Kinney, JeffRodrick ruler 584314544
5Kinney, JeffBrakkesyke 574913564
6Kinney, JeffFemte hjul på vogna 546412794
7Kinney, JeffHundedager 541213034
8Kinney, JeffTøffe tider 517610325
9Horst, Jørn LierSalamandergåten 459219212
10Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 414410793
11Horst, Jørn LierUndervannsgåten 397111173
12Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 392514182
13Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 370912662
14Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 35248923
15Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 312110642
16Horst, Jørn LierGravrøvergåten 29106794
17Lindell, UnniForelska forever 28897903
18Collins, SuzanneDødslekene 285013142
19Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 28026574
20Nesbø, JoDoktor Proktors tidsbadekar 280110032
21Horst, Jørn LierMaltesergåten 27997313
22Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 27725704
23Aamodt, IngunnKorte grøss 26976514
24Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 26616923
25Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 26247953
26Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 26045394
27Nesbø, JoDoktor Proktor og verdens undergang. Kanskje 26039382
28Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 25985794
29Widmark, MartinBursdagsmysteriet 25784855
30Nesbø, JoDoktor Proktor og det store gullrøveriet 25497853
31Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 25245025
32Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 25214905
33Widmark, MartinSykehusmysteriet 24985574
34Bross, HelenaPå svømminga 24964915
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 24954495
36Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 24784925
37Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 24738462
38Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 24705394
39Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 24444715
40Lindell, UnniKjæresten om natten 24227363
41Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 24185474
42Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 24074984
43Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 23816113
44Lindell, UnniRødt for kjærlighet 23766903
45Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 23714495
46Widmark, MartinFotballmysteriet 23665764
47Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 23508312
48Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 23295084
49Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 231711821
50Bross, HelenaHva vil læreren si? 23104924
51Simon, FrancescaRampete Robin får lus 22967273
52Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 22925404
53Simon, FrancescaRampete Robin 22907553
54Widmark, MartinZoo-mysteriet 22845374
55Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 22735913
56Roth, VeronicaDivergent 22645304
57Widmark, MartinSkole-mysteriet 22615733
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 22514145
59Widmark, MartinDiamantmysteriet 22475883
60Widmark, MartinKinomysteriet 22425384
61Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 22384055
62Kuhn, CamillaLøs tann 22294474
63Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 22184464
64Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 22134315
65Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 22045314
66Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 22038402
67Bross, HelenaNye bestevenner 21824734
68Widmark, MartinSykkelmysteriet 21673695
69Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 21506173
70Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 21497512
71Dahl, RoaldMatilda 214612791
72Bross, HelenaHundrelappen 21394614
73Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 21386333
74McGowan, AnthonyDonut-dagbøkene 21355353
75Sortland, BjørnBergen-mysteriet 21209632
76Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 21206123
77Jensen, JørnKasper på fotballeir 20748022
78Ewo, JonMonster! 20713855
79Widmark, MartinCampingmysteriet 20664674
80Widmark, MartinBibliotekmysteriet 20575193
81Simon, FrancescaRampete Robin møter dronningen 20367222
82Widmark, MartinHotellmysteriet 20235663
83Christiansen, Pål H.Matboksen 20023895
84Kuhn, CamillaIda og ulven 19834364
85Simon, FrancescaRampete Robin og barnevakten 19796233
86Bross, HelenaPolitiet kommer 19764144
87Sortland, BjørnNew York-mysteriet 19768082
88Widmark, MartinMumie-mysteriet 19725043
89Svingen, ArneSpøkelseshotellet 19694943
90Aamodt, IngunnDukken 19665213
91Simon, FrancescaRampete Robin raner banken 19584644
92Walliams, DavidGangster-bestemor 19574184
93Simon, FrancescaRampete Robin og talentkonkurransen 19534963
94Svingen, ArneMannen med seks fingre 19534714
95Næss, Jan ChristopherKarneval 19513595
96Sortland, BjørnMexico City-mysteriet 19495473
97Kolstad, HaraldHytte i skogen 19373835
98Nicolaisen, FredrikkeSykkelen 19274174
99Widmark, MartinSirkusmysteriet 19245423
100Egeland, TomKatakombens hemmelighet 19246163

946 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 138 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1876 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 30/08/2014 kl. 12:23:21


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/4 1/2 1/8 1/5 1/1 1/7

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As