100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Bringsværd, Tor ÅgeSommer med Karsten og Petra 1050481313
2Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 773022093
3Kinney, JeffBrakkesyke 593114344
4Kinney, JeffSiste stikk 580715313
5Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 575111485
6Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 564211594
7Kinney, JeffRodrick ruler 560714963
8Kinney, JeffDen brutale sannheten 544415723
9Kinney, JeffTøffe tider 543412634
10Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 538910105
11Kinney, JeffGode, gamle dager 53769565
12Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 523410734
13Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 51369905
14Kinney, JeffFemte hjul på vogna 509613343
15Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 509611134
16Horst, Jørn LierSalamandergåten 504722472
17Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 499511104
18Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 49049675
19Kinney, JeffHundedager 488713043
20Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 471910784
21Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 457812133
22Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 44267675
23Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 44069174
24Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 438511663
25Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 41957605
26Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 40977825
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 39917405
28Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 39489724
29Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 39406885
30Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 39196645
31Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 38967864
32Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 38648484
33Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 383814562
34Horst, Jørn LierUndervannsgåten 380813012
35Horst, Jørn LierRivertongåten 380610293
36Lunde, MajaSceneskrekk 37508124
37Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 369813142
38Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 366011423
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 36306985
40Horst, Jørn LierLibertygåten 354611183
41Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 34597424
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 34246135
43Horst, Jørn LierHodeskallegåten 33166475
44Walliams, DavidGangster-bestemor 33017894
45Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 32088493
46Horst, Jørn LierMaltesergåten 30958953
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 30755605
48Kibuishi, KazuSteinvokteren 30515465
49Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 30455225
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 29015065
51Horst, Jørn LierGravrøvergåten 28538393
52Dahl, RoaldMatilda 278513941
53Lindell, UnniLove, du liksom 27757653
54Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 27696474
55Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 27526893
56Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 27369412
57Horst, Jørn LierUlvehundgåten 27177763
58Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 27045994
59Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 26736923
60Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 26355324
61Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 26219522
62Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 26054495
63Bross, HelenaPå svømminga 25755125
64Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 25708253
65Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 25545654
66Lindell, UnniForelska forever 25547803
67Walliams, DavidDemontannlegen 25494765
68Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 25435574
69Peers, BobbieLuridiumstyven 25426234
70Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 25277443
71Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 25066603
72Simon, FrancescaRampete Robin får lus 25047593
73Widmark, MartinSykehusmysteriet 24945834
74Widmark, MartinBrannmysteriet 24834885
75Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 24825244
76Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 24724585
77Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 24656353
78Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 24598043
79Kuhn, CamillaLøs tann 24284715
80Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 24285394
81Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 24228892
82Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 23995414
83Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 23974854
84Widmark, MartinBursdagsmysteriet 23905074
85Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 23696043
86Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 23545784
87Widmark, MartinFotballmysteriet 22865783
88Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 22855474
89Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 22854195
90Widmark, MartinZoo-mysteriet 22375174
91Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 22293885
92Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 22266003
93Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 22195014
94Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 21876393
95Bross, HelenaHundrelappen 21554794
96Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 21525294
97Bross, HelenaPolitiet kommer 21424624
98Aamodt, IngunnKorte grøss 21256203
99Widmark, MartinSkole-mysteriet 21165613
100Ewo, JonMonster! 21144394

976 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 148 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1970 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 29/07/2016 kl. 08:29:15


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/7 1/6 1/3 1/4 1/5 1/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As