100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Bringsværd, Tor ÅgeSommer med Karsten og Petra 1049881312
2Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 622322222
3Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 552612994
4Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 483710524
5Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 480110964
6Kinney, JeffGode, gamle dager 455310054
7Kinney, JeffBrakkesyke 450114393
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 447810594
9Kinney, JeffDen brutale sannheten 446915892
10Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 446911383
11Kinney, JeffSiste stikk 446314942
12Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 439711473
13Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 438311633
14Kinney, JeffRodrick ruler 432114512
15Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 426311323
16Kinney, JeffTøffe tider 415412323
17Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 414810304
18Horst, Jørn LierSalamandergåten 407321961
19Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 40419754
20Kinney, JeffHundedager 398812693
21Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 39227874
22Kinney, JeffFemte hjul på vogna 383812992
23Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 37428394
24Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 36327245
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 36207354
26Dahl, RoaldMatilda 358217632
27Horst, Jørn LierUlvehundgåten 35718884
28Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 357011393
29Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 35398174
30Lunde, MajaSceneskrekk 35018674
31Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 348111573
32Kibuishi, KazuSteinvokteren 34667374
33Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 34167314
34Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 340012992
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 32297074
36Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 30966744
37Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 30918253
38Dahl, RoaldSVK 300911302
39Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 29919093
40Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 298511432
41Horst, Jørn LierUndervannsgåten 293812372
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 28747343
43Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 286413652
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 28605804
45Peers, BobbieLuridiumstyven 28448323
46Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 27605465
47Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 27585365
48Dahl, RoaldHeksene 274913572
49Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 269510782
50Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 26896903
51Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 26636464
52Horst, Jørn LierLibertygåten 266010052
53Horst, Jørn LierRivertongåten 26409032
54Kibuishi, KazuByen bak skyene 26385374
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 25925384
56Walliams, DavidGangster-bestemor 25657103
57Horst, Jørn LierHodeskallegåten 24996463
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 24784815
59Horst, Jørn LierMaltesergåten 24038662
60Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 23257403
61Horst, Jørn LierGravrøvergåten 22838022
62Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 22774664
63Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 217011921
64Dahl, RoaldDustene 21669662
65Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 21599532
66Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 21547143
67Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 21375913
68Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 21076183
69Bross, HelenaPå svømminga 20914604
70Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 20916373
71Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 20653975
72Lindell, UnniLove, du liksom 20646833
73Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 20466323
74Walliams, DavidDemontannlegen 20344304
75Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 20348422
76Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 20155983
77Kuhn, CamillaLøs tann 20124244
78Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 19895063
79Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 19808292
80Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 19795283
81Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 19764224
82Ringtved, GlennTur-retur Malaga ; Fotball og kjærlighet (3) 196410196
83Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 19618312
84Dahl, RoaldDen magiske fingeren 19288542
85Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 192125470
86Lindell, UnniForelska forever 19136892
87Widmark, MartinBrannmysteriet 19104294
88Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 18875163
89Aamodt, IngunnKorte grøss 18856612
90Sortland, BjørnNedtelling 18786412
91Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 18734044
92Widmark, MartinSykehusmysteriet 18705163
93Widmark, MartinBursdagsmysteriet 18664584
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 18564843
95Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 18545323
96Sortland, BjørnLas Vegas-mysteriet 18524663
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 18414234
98Kibuishi, KazuAlveprinsen 18313684
99Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 18104623
100Svingen, ArneSpøkelseshotellet 18085283

984 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 149 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1988 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 05/12/2016 kl. 08:02:44


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As