100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 707122493
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 639513324
3Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 568711554
4Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 567410855
5Kinney, JeffBrakkesyke 525814643
6Kinney, JeffGode, gamle dager 525610505
7Kinney, JeffDen brutale sannheten 523816063
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 518610834
9Kinney, JeffSiste stikk 514015033
10Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 511312184
11Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 508611764
12Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 507611594
13Kinney, JeffRodrick ruler 497714533
14Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 493911964
15Kinney, JeffTøffe tider 481912513
16Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 480110404
17Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 471410274
18Kinney, JeffHundedager 461812973
19Horst, Jørn LierSalamandergåten 461723042
20Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 45808205
21Kinney, JeffFemte hjul på vogna 447013023
22Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 43258974
23Dahl, RoaldMatilda 429218022
24Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 42477735
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 41887565
26Kibuishi, KazuSteinvokteren 41808205
27Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 40858504
28Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 396711423
29Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 393311763
30Horst, Jørn LierUlvehundgåten 39139114
31Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 38557884
32Lunde, MajaSceneskrekk 37478544
33Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 36927225
34Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 36426925
35Peers, BobbieLuridiumstyven 35879173
36Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 354213332
37Dahl, RoaldSVK 351911673
38Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 34377394
39Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 33805895
40Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 33489553
41Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 33278353
42Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 330811332
43Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 32735775
44Dahl, RoaldHeksene 326614352
45Kibuishi, KazuByen bak skyene 32536005
46Horst, Jørn LierUndervannsgåten 322112252
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 32185965
48Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 320414022
49Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 306711152
50Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 29677054
51Walliams, DavidGangster-bestemor 29177523
52Horst, Jørn LierLibertygåten 290610192
53Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 28946684
54Horst, Jørn LierRivertongåten 28779413
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 28144965
56Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 27975225
57Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 27764446
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 27175085
59Horst, Jørn LierMaltesergåten 26548872
60Horst, Jørn LierHodeskallegåten 25686433
61Horst, Jørn LierGravrøvergåten 25388293
62Dahl, RoaldCharlie og sjokoladefabrikken 253412162
63Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 25227483
64Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 25087333
65Dahl, RoaldDustene 23859642
66Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 23835983
67Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 23066213
68Kibuishi, KazuAlveprinsen 22924225
69Aamodt, IngunnKorte grøss 22866763
70Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 22766623
71Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 226810022
72Bross, HelenaPå svømminga 22474375
73Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 22284385
74Lindell, UnniLove, du liksom 22256683
75Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 22206443
76Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 22125154
77Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 22108062
78Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 21915284
79Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 21604185
80Kuhn, CamillaLøs tann 21524155
81Sortland, BjørnNedtelling 21366313
82Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 21348062
83Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 21205433
84Dahl, RoaldDen magiske fingeren 21208492
85Simon, FrancescaRampete Robin får lus 21047092
86Svingen, ArneSpøkelseshotellet 20985214
87Svingen, ArneMannen med seks fingre 20945523
88Lindell, UnniForelska forever 20886753
89Walliams, DavidDemontannlegen 20874374
90Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 20825343
91Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 20827892
92Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 20795663
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 20585054
94Widmark, MartinBrannmysteriet 20484324
95Dahl, RoaldDen fantastiske Mikkel Rev 20077782
96Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 19973535
97Lunde, MajaKokkekaos 19944054
98Widmark, MartinSykehusmysteriet 19825043
99Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 19733575
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 19704514

985 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 149 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1990 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/01/2017 kl. 15:28:11


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As