100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 797822843
2Kinney, JeffBrakkesyke 624814804
3Kinney, JeffSiste stikk 594815323
4Kinney, JeffDen brutale sannheten 572115953
5Kinney, JeffRodrick ruler 566315063
6Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 562211764
7Kinney, JeffTøffe tider 549312614
8Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 540410864
9Kinney, JeffFemte hjul på vogna 532513363
10Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 522710654
11Kinney, JeffHundedager 512413293
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 49729525
13Horst, Jørn LierSalamandergåten 485122372
14Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 47789385
15Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 473110954
16Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 467810684
17Kinney, JeffGode, gamle dager 46779165
18Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 45979005
19Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 451710524
20Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 450712213
21Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 431911633
22Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 40678554
23Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 40017135
24Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 39867765
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 39287305
26Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 38957365
27Horst, Jørn LierUndervannsgåten 384313082
28Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 381214792
29Horst, Jørn LierRivertongåten 380110243
30Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 37767624
31Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 35846795
32Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 35768973
33Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 35468184
34Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 35186275
35Horst, Jørn LierLibertygåten 346711513
36Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 346511423
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 33236085
38Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 32956065
39Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 32067194
40Walliams, DavidGangster-bestemor 31377804
41Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 30888303
42Horst, Jørn LierHodeskallegåten 29806174
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28855365
44Horst, Jørn LierMaltesergåten 28579043
45Dahl, RoaldMatilda 282615461
46Lindell, UnniForelska forever 28238583
47Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 281112572
48Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 27964845
49Lindell, UnniLove, du liksom 27217663
50Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 27199252
51Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 26936823
52Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 26866444
53Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 26777073
54Horst, Jørn LierGravrøvergåten 26658223
55Lunde, MajaSceneskrekk 26616903
56Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 26389252
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 26244795
58Aamodt, IngunnKorte grøss 26236993
59Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 26018393
60Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 25785194
61Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 25417253
62Simon, FrancescaRampete Robin får lus 25327453
63Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 25155974
64Kibuishi, KazuSteinvokteren 24884685
65Widmark, MartinSykehusmysteriet 24755914
66Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 24745624
67Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 24725614
68Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 24445874
69Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 23955434
70Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 23866463
71Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 23807962
72Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 23737113
73Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 23595524
74Russell, Rachel RenéeNedtegnelser om å leve lykkelig alle sine dager - NOT! 23474485
75Bross, HelenaPå svømminga 23435004
76Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 23264345
77Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 23165344
78Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 23076313
79Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 23035564
80Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 22894844
81Svingen, ArneMannen med seks fingre 22775574
82Widmark, MartinBrannmysteriet 22544644
83Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 22436283
84Widmark, MartinBursdagsmysteriet 22195004
85Kuhn, CamillaLøs tann 22134774
86Walliams, DavidDemontannlegen 22024544
87Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 21995174
88Peers, BobbieLuridiumstyven 21855673
89Lindell, UnniRødt for kjærlighet 21636933
90Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 21445983
91Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 21316383
92Svingen, ArneDen onde læreren 21195333
93Svingen, ArneSpøkelseshotellet 21155433
94Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 20966473
95Svingen, ArneBødlene på kirkegården 20954514
96Widmark, MartinSkole-mysteriet 20815603
97Svingen, ArneDen slemme eleven 20774514
98Jensen, JørnKasper på fotballeir 20746763
99Lindell, UnniKjæresten om natten 20726863
100Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 20633795

973 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 148 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1965 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 06/05/2016 kl. 08:28:05


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/3 1/4 1/5 1/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As