100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 813622023
2Kinney, JeffDen brutale sannheten 606515853
3Kinney, JeffSiste stikk 601414074
4Kinney, JeffRodrick ruler 596014454
5Kinney, JeffBrakkesyke 588913724
6Kinney, JeffFemte hjul på vogna 550012914
7Kinney, JeffHundedager 544613074
8Kinney, JeffTøffe tider 536510535
9Horst, Jørn LierSalamandergåten 471019942
10Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 436910943
11Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 409214462
12Horst, Jørn LierUndervannsgåten 406511263
13Holsve, Mari MoenArven etter Maél 40019940
14Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 371212522
15Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 36079063
16Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 323410862
17Horst, Jørn LierGravrøvergåten 30086834
18Lindell, UnniForelska forever 29357953
19Horst, Jørn LierMaltesergåten 29157503
20Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 28885834
21Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 28686804
22Nesbø, JoDoktor Proktors tidsbadekar 283810062
23Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 27704825
24Collins, SuzanneDødslekene 276513342
25Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 27646973
26Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 27285974
27Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 27227933
28Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 27185415
29Aamodt, IngunnKorte grøss 26726624
30Nesbø, JoDoktor Proktor og verdens undergang. Kanskje 26619652
31Widmark, MartinBursdagsmysteriet 26585145
32Widmark, MartinSykehusmysteriet 26525754
33Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 26247073
34Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 26165424
35Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 26115015
36Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 25955005
37Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 25955784
38Nesbø, JoDoktor Proktor og det store gullrøveriet 25857913
39Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 25795634
40Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 25745174
41Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 25648333
42Bross, HelenaPå svømminga 25314875
43Simon, FrancescaRampete Robin får lus 25117663
44Lindell, UnniKjæresten om natten 25037653
45Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 24914725
46Lindell, UnniRødt for kjærlighet 24737163
47Roth, VeronicaDivergent 24535644
48Widmark, MartinFotballmysteriet 24425774
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 24314505
50Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 24204775
51Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 239712121
52Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 23936073
53Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 23765094
54Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 23684235
55Simon, FrancescaRampete Robin 23667583
56Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 23618352
57Bross, HelenaHva vil læreren si? 23584934
58Widmark, MartinSykkelmysteriet 23503965
59Widmark, MartinSkole-mysteriet 23375863
60Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 23255544
61Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 23235444
62Kuhn, CamillaLøs tann 23144694
63Widmark, MartinZoo-mysteriet 22985264
64Widmark, MartinKinomysteriet 22955464
65Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 22744634
66Widmark, MartinDiamantmysteriet 22676013
67Bross, HelenaHundrelappen 22434784
68McGowan, AnthonyDonut-dagbøkene 22405514
69Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 22388242
70Jensen, JørnKasper på fotballeir 22368432
71Bross, HelenaNye bestevenner 22294704
72Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 22206663
73Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 21824384
74Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 21806113
75Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 21717402
76Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 21526053
77Widmark, MartinHotellmysteriet 21505923
78Sortland, BjørnBergen-mysteriet 21439662
79Dahl, RoaldMatilda 213212321
80Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 21184005
81Widmark, MartinBibliotekmysteriet 21135184
82Widmark, MartinCampingmysteriet 21104714
83Blomquist, LiseTaekwondo er tøffest! 21058762
84Jensen, JørnKasper spiller finale 20967922
85Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 20956723
86Kuhn, CamillaIda og ulven 20874474
87Svingen, ArneSpøkelseshotellet 20815024
88Ewo, JonMonster! 20673775
89Christiansen, Pål H.Matboksen 20624005
90Widmark, MartinSirkusmysteriet 20605703
91Bross, HelenaPolitiet kommer 20574224
92Sunne, Linn T.Pistolen 20575233
93Walliams, DavidGangster-bestemor 20574394
94Svingen, ArneMannen med seks fingre 20524854
95Aamodt, IngunnDukken 20445303
96Simon, FrancescaRampete Robin og barnevakten 20416293
97Sortland, BjørnMexico City-mysteriet 20375743
98Jensen, JørnKasper blir kaptein 20326613
99Nicolaisen, FredrikkeSykkelen 20244274
100Næss, Jan ChristopherKarneval 20193685

955 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 143 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1875 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 30/09/2014 kl. 15:26:43


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/2 1/8 1/5 1/1 1/7

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As