100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 798922283
2Kinney, JeffDen brutale sannheten 603615883
3Kinney, JeffBrakkesyke 592213924
4Kinney, JeffSiste stikk 587914274
5Kinney, JeffRodrick ruler 585814663
6Kinney, JeffTøffe tider 535210824
7Kinney, JeffFemte hjul på vogna 534613104
8Kinney, JeffHundedager 533913363
9Horst, Jørn LierSalamandergåten 468619082
10Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 447111313
11Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 414414682
12Horst, Jørn LierUndervannsgåten 397711183
13Holsve, Mari MoenArven etter Maél 39688148
14Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 35569153
15Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 333212152
16Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 328510683
17Horst, Jørn LierGravrøvergåten 29676994
18Horst, Jørn LierMaltesergåten 29587833
19Lindell, UnniForelska forever 29348213
20Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 29315295
21Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 28415794
22Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 28375744
23Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 28267223
24Simon, FrancescaRampete Robin får lus 28208523
25Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 28126684
26Green, JohnFaen ta skjebnen : roman 27857383
27Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 27205934
28Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 27175734
29Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 26888043
30Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 26725984
31Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 26568663
32Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 26455944
33Collins, SuzanneDødslekene 262513201
34Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 26175005
35Widmark, MartinSykehusmysteriet 26135674
36Widmark, MartinBursdagsmysteriet 25865035
37Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 25685015
38Aamodt, IngunnKorte grøss 25626503
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 25434765
40Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 25354765
41Bross, HelenaPå svømminga 25294955
42Roth, VeronicaDivergent 25285914
43Lindell, UnniRødt for kjærlighet 25007213
44Lindell, UnniKjæresten om natten 24747583
45Widmark, MartinFotballmysteriet 24515854
46Nesbø, JoDoktor Proktors tidsbadekar 24449322
47Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 242312251
48Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 24234964
49Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 23925004
50Bross, HelenaHva vil læreren si? 23895114
51Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 23875124
52Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 23804365
53Nesbø, JoDoktor Proktor og det store gullrøveriet 23397623
54Nesbø, JoDoktor Proktor og verdens undergang. Kanskje 23389092
55Jensen, JørnKasper på fotballeir 23318552
56Kuhn, CamillaLøs tann 23264804
57Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra på biblioteket 23234734
58Jensen, JørnKasper spiller finale 23228212
59Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 23186003
60Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 23175274
61Widmark, MartinSykkelmysteriet 23144055
62Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 23108302
63Widmark, MartinSkole-mysteriet 23035973
64Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 23005544
65Widmark, MartinDiamantmysteriet 22895793
66Widmark, MartinKinomysteriet 22835564
67Horst, Jørn LierLibertygåten 22824994
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 22554395
69McGowan, AnthonyDonut-dagbøkene 22505663
70Widmark, MartinZoo-mysteriet 22415324
71Bross, HelenaNye bestevenner 22304774
72Simon, FrancescaRampete Robin 22197422
73Bross, HelenaHundrelappen 22184764
74Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 22006413
75Dahl, RoaldMatilda 217412841
76Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 21678332
77Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 21606553
78Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 21374414
79Walliams, DavidGangster-bestemor 21304644
80Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 21276183
81Widmark, MartinBibliotekmysteriet 21265323
82Widmark, MartinHotellmysteriet 21125833
83Næss, Jan ChristopherKarneval 21074095
84Kuhn, CamillaIda og ulven 21034634
85Svingen, ArneSpøkelseshotellet 21025194
86Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 20987452
87Bross, HelenaPolitiet kommer 20984294
88Kolstad, HaraldHytte i skogen 20984025
89Nicolaisen, FredrikkeSykkelen 20954654
90Svingen, ArneMannen med seks fingre 20844954
91Christiansen, Pål H.Matboksen 20794095
92Egeland, TomKatakombens hemmelighet 20727412
93Jensen, JørnKasper i mål 20636693
94Jensen, JørnKasper blir kaptein 20576513
95Widmark, MartinCampingmysteriet 20574874
96Sortland, BjørnTrondheim-mysteriet 20545223
97Blomquist, LiseTaekwondo er tøffest! 20478432
98Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 20446603
99Sunne, Linn T.Pistolen 20445353
100Widmark, MartinSirkusmysteriet 20225603

955 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 141 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1903 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 31/10/2014 kl. 15:36:03


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/2 1/8 1/5 1/1 1/10 1/7

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As