100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder

NB! Denne statistikken gjennomgår konstruksjonsarbeid for tida og tallene/lista er mest sannsynlig VELDIG feil.


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 993622014
2Kinney, JeffDen brutale sannheten 744815644
3Kinney, JeffSiste stikk 732814335
4Kinney, JeffRodrick ruler 682114184
5Kinney, JeffBrakkesyke 673513455
6Kinney, JeffFemte hjul på vogna 667113055
7Kinney, JeffHundedager 653313194
8Horst, Jørn LierSalamandergåten 505618522
9Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 452410614
10Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 426113963
11Horst, Jørn LierUndervannsgåten 418510823
12Nesbø, JoDoktor Proktors prompepulver 399712803
13Kinney, JeffTøffe tider 39119294
14Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 38908654
15Lindell, UnniKyss meg på tirsdag 384111103
16Collins, SuzanneDødslekene 381014482
17Lindell, UnniForelska forever 35147834
18Aamodt, IngunnKorte grøss 32326345
19Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 31567874
20Lindell, UnniElsker deg av hele mitt jærte! 31328823
21Simon, FrancescaRampete Robin 31207863
22Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 30226324
23Simon, FrancescaRampete Robin på ferie 30205745
24Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 29846954
25Lindell, UnniKjæresten om natten 29707344
26Lindell, UnniRødt for kjærlighet 28917074
27Widmark, MartinBursdagsmysteriet 28904955
28Nesbø, JoDoktor Proktor og det store gullrøveriet 28868053
29Nesbø, JoDoktor Proktors tidsbadekar 28569922
30Horst, Jørn LierMaltesergåten 28557084
31Widmark, MartinSykehusmysteriet 28465515
32Jensen, JørnKasper på fotballeir 28418603
33Sortland, BjørnBergen-mysteriet 282510272
34Sortland, BjørnVenezia-mysteriet 28048533
35Baugstø, LineKaja og Stine og snømannen Isak 28036544
36Sortland, BjørnIstanbul-mysteriet 27808603
37Nesbø, JoDoktor Proktor og verdens undergang. Kanskje 27629462
38Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 27585025
39Simon, FrancescaRampete Robin får lus 27397323
40Widmark, MartinSvømmeknappmysteriet 26955155
41Bross, HelenaPå svømminga 26954695
42Widmark, MartinFotballmysteriet 26775874
43Aamodt, IngunnDukken 26735864
44Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra kjører brannbil 26595934
45Simon, FrancescaRampete Robin og barnevakten 26336454
46Blomquist, LiseTaekwondo er tøffest! 26298733
47Dahl, RoaldMatilda 262014891
48Russell, Rachel RenéeDustedagboka : nedtegnelser fra et populært liv - NOT! 26105115
49Baugstø, LineKaja og Stine tar saken 25956414
50Jensen, JørnKasper spiller finale 25848133
51Baugstø, LineKaja og Stine og mysteriet i skogen 25805884
52Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 256512602
53Simon, FrancescaRampete Robin og mumiens forbannelse 25556643
54Sortland, BjørnBarcelona-mysteriet 25517343
55McGowan, AnthonyDonut-dagbøkene 25455564
56Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra vil lære å svømme 25394855
57Widmark, MartinDiamantmysteriet 25355764
58Simon, FrancescaRampete Robin møter dronningen 25286873
59Widmark, MartinSkole-mysteriet 25225734
60Simon, FrancescaIkke vær rampete, Robin 25195244
61Simon, FrancescaRampete Robin og talentkonkurransen 25135184
62Widmark, MartinHotellmysteriet 25065984
63Widmark, MartinZoo-mysteriet 24935364
64Svingen, ArneMannen med seks fingre 24864735
65Widmark, MartinKinomysteriet 24825254
66Sortland, BjørnMexico City-mysteriet 24795954
67Collins, SuzanneOpp i flammer 24787653
68Baugstø, LineKaja og Stine og den svarte lua 24766243
69Sortland, BjørnNew York-mysteriet 24658322
70Bross, HelenaHva vil læreren si? 24624825
71Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 24344425
72Simon, FrancescaRampete Robin og den avskyelige snømannen 24295354
73Simon, FrancescaRampete Robin og den hemmelige klubben 24076723
74Simon, FrancescaRampete Robin raner banken 24024765
75Odgers, SallyTitanic 23955284
76Bross, HelenaHundrelappen 23954675
77Nicolaisen, FredrikkePappa og jeg 23775134
78Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 236510852
79Widmark, MartinBibliotekmysteriet 23635394
80Bross, HelenaNye bestevenner 23624784
81Widmark, MartinSirkusmysteriet 23525714
82Svingen, ArneSpøkelseshotellet 23334655
83Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 23304285
84Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 23304844
85Bringsværd, Tor ÅgeKarsten og Petra får sykkel 23284585
86Kuhn, CamillaLøs tann 23274425
87Sortland, BjørnStavanger-mysteriet 23077013
88Aamodt, IngunnKjøtt og blod 23027932
89Jensen, JørnKasper blir kaptein 22856193
90Horst, Jørn LierGravrøvergåten 22855284
91Jepsen, MichaelAlt om Messi 22803915
92Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 22794495
93Widmark, MartinCampingmysteriet 22754804
94Jensen, JørnKasper på skolelaget 22656403
95Simon, FrancescaRampete Robin feirer jul 22614974
96Widmark, MartinMumie-mysteriet 22485114
97Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 22194205
98Bringsværd, Tor ÅgeKarsten liker å danse 22155474
99Sunne, Linn T.Pistolen 22065064
100Simon, FrancescaRampete Robin tar hevn 22055883

941 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 139 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1903 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 18/04/2014 kl. 12:36:36


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/4 1/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.74) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As